Skocz do zawartości

Dziwny kursor, powtarzające się zawiasy i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o sprawdzenie logów gdyż od pewnego czasu gdy włącze np firefox'a to czasami(nie dzieje się to zawsze) kursor zmienia sie na taki dziwny (jest cały czas taki jakbym najeżdżał nim na jakieś pole do wpisywania tekstu i w dodatku jest koloru żółtego) a jak już ma wrócić do normalności to pojawia się chwilowy zawias kompa po czym wszystko jest ok i cały cykl powtarza się kilka lub kilkanaście razy po czym cały ekran na chwile robi się czarny potem biały a na koniec przez chwile pojawia się taki jakby się karta graficzna zepsuła (jest w takich kolorach jak ten kursor żółtawy z domieszką fioletu) a potem wszystko wraca do normy. Zauważyłem też, że np po restarcie po użyciu deffoggera pokazał się pulpit bez żadnych ikon, wyskoczył ekran z ESET i komp się zawiesił  (próbowałem uruchomić go z opcją WYŁĄCZ SPRAWDZANIE PODPISÓW CYFROWYCH ale bylo to samo, dopiero jak dalem OSTATNIA ZNANA KONFIG to sie uruchomil normalnie

Poniżej link do loga z defoggera

 

http://wklej.org/hash/d895bc9cb45/

 

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Źle trafiłeś, bo @Picasso nie ma teraz możliwości zbyt dużo czasu poświęcać na pomaganie (długotrwałe kłopoty osobiste)

 

Ja w logach nie widzę niczego podejrzanego, więc musisz  czekać na @Picasso.

(nie wiem, kiedy będzie w stanie znów normalnie pomagać na Forum).
Po prostu zaglądaj raz dziennie do swego tematu, by zobaczyć, czy @Picasso już odpowiedziała, czy nie.

 

Na jakimś innym forum widziałam, że w podobnym przypadku pomogło wyłączenie jakiegoś akceleratora video w Firefoxie (coś w tym rodzaju, dokładnie nie pamiętam, a nie używam Firefoxa).

 

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL
O4:64bit: - HKLM..\Run: [TNOD UP] "C:\Program Files\ESET\TNod User & Password Finder\TNODUP.exe" /i File not found
O4 - HKU\S-1-5-21-2009013383-1134955951-2523952724-1000..\Run: [AdobeBridge]  File not found
O4 - HKU\S-1-5-21-2009013383-1134955951-2523952724-1000..\Run: [ASRockXTU]  File not found
O4 - HKU\S-1-5-21-2009013383-1134955951-2523952724-1000..\Run: [zASRockInstantBoot]  File not found

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.

 

Czekając na @Picasso zrób wymagane tu logi z FRST https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-og%C3%B3lne-raporty-systemowe/?do=findComment&comment=119294

 

jessi

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

1. Proponuję zacząć od deinstalacji SpeedBit Video Accelerator. Jest to program reputacji wątpliwej, znany także z przymusowych rekonfiguracja przeglądarki.

 

2. Następnie usuń także ESET Smart Security (to stara wersja i na dodatek scrackowana) oraz korespondujący crack TNod User & Password Finder.

 

3. Po wszystkim pobierz najnowszą wersję FRST i zrób nowe logi. Zaznacz, by powstał ponownie plik Addition), a w sekcji Services odfajkuj pole Whitelist, gdyż w Dzienniku zdarzeń sypie takimi błędami:

 

Error: (11/06/2013 07:54:06 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )

Description: Usługa Harmonogram zadań zależy od usługi Dziennik zdarzeń systemu Windows, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:

%%1058

 

Wypowiedz się też czy po deinstalacjach są jakieś widzialne zmiany.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...