Skocz do zawartości

Problemy z przeglądarkami i uruchomieniem różnych programów


jarus0992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że nie mogę się logować na różne strony internetowe mi. strony banku, chomikuj, itp. Poza tyn nie mogę pobierać plików z internetu, po kliknięciu pobierz nic się nie dzieje. Próbowałem różnych przeglądarek i reinstalacji ich ale zawsze to samo. Niektóre programy czy też gry nie działają albo otwierają się z błędami. Ogólnie komputer zamula i jest bardzo duże zużycie cpu i ram. Zapomniałem dodać że nie działają sprzęty podłączone do komputera tzn. drukarka i skaner które wcześniej działały bez problemu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych problemów

OTL.Txt

Extras.Txt

FRST.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Picasso od kilku dni jest nieobecna, a chyba nikt tu oprócz Niej nie potrafi Ci pomóc.

Gdyby to była wina jakiejś infekcji, to być może ja bym pomogła, ale w logach nie widzę niczego "wirusowego"

Wiem natomiast, co powoduje mulenie:

 

HKLM\...\Run: [Chew7Hale] - C:\Windows\System32\hale.exe [2169856 2013-05-22] ()

To aktywator "legalnego" Systemu WIN 7.

On znany jest z tego, że powoduje duże mulenie.

Teoretycznie mogłabym podać jego usuwanie, ale chyba lepiej będzie, jak zajmie się tym sama @Picasso.

Odnośnik do komentarza

Temat przenoszę do działu Windows. Oznak czynnej infekcji brak, acz w Google Chrome jest szczątek adware a2zLyrics-1. Doczyść Google Chrome i inne wpisy szczątkowe (w tym po BitDefender). Instrukcje w spoilerze.

 

 

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

S2 AdobeFlashPlayerUpdateSvc;
Task: {2197C822-9FC5-4C64-9165-640CCCA4358E} - System32\Tasks\AdobeFlashPlayerUpdate 2 => C:\Windows\SysWOW64\FlashPlayerUpdateService.exe
Task: {C0619B2D-7B91-45B4-95D8-6C150CBDA5F3} - \EPUpdater No Task File
Task: {D4BBF63F-F52A-47D1-97AA-628A41F83191} - System32\Tasks\AdobeFlashPlayerUpdate => C:\Windows\SysWOW64\FlashPlayerUpdateService.exe
R2 bdfsfltr; C:\Windows\system32\Drivers\bdfsfltr.sys [431176 2011-03-24] (BitDefender)
S3 Trufos; C:\Windows\System32\DRIVERS\TRUFOS.sys [329800 2011-11-21] (BitDefender S.R.L.)
C:\Windows\System32\DRIVERS\TRUFOS.sys
C:\Windows\system32\Drivers\bdfsfltr.sys

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

2. W Google Chrome:

  • Zresetuj cache wtyczek. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie włącz.
  • Ustawienia > karta Ustawienia > Po uruchomieniu > usuń adres delta-search.com, przestaw na "Otwórz stronę nowej karty"
  • Ustawienia > karta Rozszerzenia > odinstaluj a2zLyrics-1
  • Ustawienia > karta Historia > wyczyść

 

 

Ogólnie komputer zamula i jest bardzo duże zużycie cpu i ram.

1. jessika już nakierowała dokładnie. Niewątpliwe wydajność systemu jest zniszczona crackiem aktywacji Chew7Hale. Na forum multum przykładów, pierwsze z brzegu: KLIK / KLIK / KLIK / KLIK. Deinstalacja cracka aktywacji jest esencjonalna dla ogólnej poprawy działania systemu i nie próbuj rozmyślać o innych "wariantach" wydarzeń niż deinstalacja tego świństwa. Crack należy odinstalować dokładnie tym samym plikiem, który uruchomiono w celu instalacji cracka.

 

2. Proponuję pozbyć się także produktów IObit (Advanced SystemCare Ultimate 6). Firma wątpliwej reputacji. Artykuł do wglądu: KLIK.

 

Po wykonaniu wszystkich punktów zgłoś się z podsumowaniem jak działa system.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...