Skocz do zawartości

Policja/Ukash, prawdopodobnie


proi

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Możesz zerknąć czy log OTL zaktualizowany w pierwszym poscie cos zmienia?

nie, ten log także jest zrobiony na ustawieniu "Wszyscy Użytkownicy", a powinien być na jednym konkretnym użytkowniku.

Poza tym jeśli robisz nowy log, to dawaj go albo do nowego postu, albo dawaj jako drugi, bo przecież @Picasso będzie chciała widzieć, co było w pierwszym logu.

Odnośnik do komentarza

W kwestii FRST: to chyba jakiś błąd programu, z którym na teraz nic nie da się zrobić, dopóki autor tego nie naprawi. Log Addition jest praktycznie pusty.

 

W kwestii multi-kont:

 

Teraz na pewno odznaczyłem tą opcję...

Odznaczanie opcji "All users" nie ma znaczenia dla zmiany kontekstu aktualnie zalogowanego konta (cały czas jest zalogowane to samo konto). I to nie było tu potrzebne, próba robienia drugiego zestawu logów zbędna:

 

- Log zawsze ma być robiony będąc zalogowanym na koncie zainfekowanym, gdyż tylko to gwarantuje pobór wszystkich skanowanych miejsc z tego konkretnego konta. Ale:

- Opcja "All users" także zawsze ma być zaznaczona, by ogólny log dał częściowe informacje o innych kontach niż zalogowane lub zdefiniował ich brak. I to ten scenariusz tu ma miejsce:

 

Tutaj pierwszy log z opcją "All users" wskazuje obecność tylko jednego konta w systemie (definiuje to spis folderów w katalogu Roaming i brak widoczności innych SID konta niż aktualnie zalogowane). I wszystkie logi OTL mają dokładnie ten sam kontekst zalogowanego konta Paweł:

 

Computer Name: PAWEL-PC | User Name: Pawel | Logged in as Administrator.

 

W raportach brak oznak infekcji. proi sprecyzuj więc konkretnie co było widziane i czy jest nadal jakiś problem w systemie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

W raportach brak oznak infekcji. proi sprecyzuj więc konkretnie co było widziane i czy jest nadal jakiś problem w systemie.

Myślę że mamy tu do czynienia z przesadzoną reakcją... z mojej strony-zastosowałem procedurę pod tytułem "wirusy=lecieć po pomoc na fixitpc.pl" :wub: .

Komputer był zawirusowany, ale poradził sobie z tym Avast. Niemniej, dziękuję za sprawdzenie logów. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...