Skocz do zawartości

Nie mogę oglądać niektórych filmów na youtubie


adrenalina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni nie mogę oglądać nie których filmów na Youtubie, klikam na wybrany film i mam czarny ekran zamiast filmu, nie buforuje się ani nic. Zrobiłem reinstalke Firefoxa, CClenarem oczysciłem wszystko, pobrałem nowe sterowniki do karty graficznej i dalej to samo.. Dodam że przy oglądaniu filmów na telefonie na yt wszystko śmiga nawet w HD a na kompie jak mi się otworzą jakies filmy to HD pada i czekam aż film się załaduję kilka naście minut, dodam jeszcze że czasem oglądając filmy na 360p, automatycznie jakość filmu się pogarsza i same duże piksele jak by obraz był w najgoszej jakość, tak jakby było przeciążenie łącza mimio że nikt nie korzysta w tej chwili w neta na innym pc. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ostatnio są dosyć duże problemy z transferem danych z YT na łącza w Orange/TP, co prawdopodobnie wynika z chorej polityki peeringu z innymi dostawcami. Widzę to chociażby u siebie. Jedynym rozwiązaniem, jakie na szybko znalazłem, jest łączenie się przez firmowego VPN-a, który jest podpięty bezpośrednio do sieci ACK Cyfronet i ma IPv6. Przez niego nie widzę żadnych problemów z pobieraniem filmów.

 

Możesz spróbować korzystać z darmowego HotSpot Shield, tylko drobna uwaga: to tylko jedna z możliwych przyczyn problemów, wcale nie twierdzę, że i w tym przypadku tak musi być.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem na laptopie i na wifi przez telefon i jednak wszędzie się zacina.. Nie mam pojęcia co robić czy dzwonić do Orange czy co.. Dla mnie nieczytelne jest to co napisałeś bo jestem zielony, ale dodam że nigdy nie miałem problemów z oglądaniem yt, no przynajmniej nie aż takich wydawało mi się tylko dziwne tyko że przy prędkości 6mb filmy hd nie wczytują się płynnie i szybko, tylko trzeba dać pauzę i odczekać aż się zbuforuje. W ciągu tygodnia, dwóch zaczął pojawiać się taki problem. Próbowałem już wszystkiego co zaproponowaliście, chciałem też zainstalować Adobe Flash playera 9 i 10 ale bez rezultatów bo wyskakiwał błąd że są nowsze wersje i to jest bezpieczne czy coś tego typu, sprawdzałem na Operze, Chrome, Mozilli, Safari wszędzie tak samo, Avasta wyłączyłem i dalej bez popraw, czyszczenie CClenerem i skanowanie też było. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza

 Avasta wyłączyłem i dalej bez popraw, czyszczenie CClenerem i skanowanie też było. Co radzicie?

 

Niestety wyłączenie Avasta to za mało, trzeba go kompletnie odinstalować i wyczyścić w trybie awaryjnym przy pomocy aswclear.exe

 

Tak na boku jeszcze, wczoraj przerabiałem temat "Avast" na laptopie marki HP Pavilion zd7000 znajomego z Windowsem XP i 512MB pamięci operacyjnej.

Uruchomienie tegoź trwało około 15-stu minut zanim można było cokolwiek robić na tymże. Na pierwszy odstrzał poszedł Avast, już po jego zatrzymaniu praca na laptopie okazała się możliwa. Trudno się dziwić, sam Avast IS v8  waży ponad 300MB po instalacji.

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować korzystać z darmowego HotSpot Shield, tylko drobna uwaga: to tylko jedna z możliwych przyczyn problemów, wcale nie twierdzę, że i w tym przypadku tak musi być.

 

Próbowałeś tego co poleca DawidS28 poście #9 ?

 

Postów nie nabijam ale potrafię czytać z uwagą. Poza tym, filmy w HD potrzebują szybkiego łącza i jeśli telefon korzysta z tego samego łącza / routera co laptop i PC to wina musi leżeć po stronie sprzętu. Lecz jeśli problem występuje teraz na wszystkich urządzeniach to problem leży po stronie providera, tudzież w złych ustawieniach routera?

 

Testowałeś łącze na jego prędkość np. na - http://my-speedtest.com/speedtest.htm

Po teście zrób screenshota i wklej.

Odnośnik do komentarza

Problem nadal trwa. Wczoraj u koleżanki na laptopie też się zacinało. Przeczyściłem laptop CCleaner, odintalowałem przeglądarki i Abode Flash, Wyłączyłem przyśpieszanie sprzętowe   i od nowa zainstalowałem wszystko dalej nic. Internet z Orange 6mb sprzętowo procesor Intel i3  i ram 4gb z tego co pamiętam. Ciekawostkę dodam, że ja na swoim zrobiłem to samo i u mnie działa(mam wł przyśpieszanie sprzętowe" i normalnie działa wszystko ;) u siebie mam internet z neostrady  2mb. Co działać... ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...