Skocz do zawartości

Podstępny YouTube psuje mi internet...


siwy3461

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy mam następujący problem, mój internet hula i śmiga. Ale od czasu do czasu przy korzystaniu z YT jakiś filmik się przywiesi(tzn przestaje się nagle odtwarzać i buforować) i w tym momencie koniec, cały lapek nagle traci połączenie z netem, Widnws twierdzi, że wszystko jest ok, Wszystko pinguje się normalnie, jednak strony wczytują się w nieskończoność, a komunikatory tracą połączenie z serwerem, Po restarcie kompa wszystko wraca do normy.

 

Ogólnie w sieci mam kilka komputerów (jeden na kablu, 5 bezprzewodowo) problem dotyczy tylko mojego laptopa osobistego, ale zdarza się, że cały router się wykład i trzeba go na chwilkę pozbawić z zasilania. 

 

Korzystam z kablowego internetu od miejscowego dostawcy(16/2), łaczę się za pomocą modemu kablowego marki Arris(z którym nigdy problemów nie było), a do niego podłączony jest TP LInk WR1043ND. I to także nie jest jego wina, bo mam awaryjnego WR841ND i podłączyłem go na kilka dni na próbę i na nim robi się to samo.

 

Co jest z tym?

 

Dodaje raport z netloga.

 

I to drugie ;p
http://n2.netalyzr.icsi.berkeley.edu/summary/id=43ca208a-23233-bbfcf4c6-1cd1-4317-88d3

 

 

I jeszcze właściwości karty sieciowe:

 

agresywność 3
Brak tolerancji: wył
domyślny tryb: 0.802.11b/g
kanał ad Hoc 11
Moc transmisji 5
Ochrona tryby mieszanego: włączony zwrotny tcs
rozszerzenie przepływosci wyl
szerokość kanału 802.11n dla 2,4: tylko 20 mhz
5,2 auto
tryb 802.11n: wł
tryb ad hoc QOS: wyłączony
tryb bezprzewodowy 802.11a/b/g
zarządzanie energią: wyłączony. 

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam AVG ale to nie jest jego wina. Ten problem leży po stronie Chrome. Teraz korzystam z Firefoxa i nie mam żadnego problemu z wyłączaniem się internetu podczas ogladania filmów na yt. Kilka dni pokusiłem się jednak, znów na przejście na Chrome, gdyż Firefox wg mnie jest troche powolny... Jednak i tym razem po odpaleniu yt na Chrome, po chwili musiałem się pogodzić z "utrata internetu"... Moja dziewczyna i siostra, na  swoich komputerach też mają taki problem, jednak po zmianie przeglądarki wszystko wraca im do normy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...