Skocz do zawartości

Do usunięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Trudno cokolwiek powiedzieć jeżeli nie wiemy co chcesz pobrać. Jeżeli jest to torrent to tak, udostępniasz ten plik w momencie pobierania, co i jak udostępniasz zależy od programu jakiego się używa, czy można całkowicie wyłączyć to nie jestem pewien. Program powinien pokazać czy plik jest dostępny, ktoś musi go umieścić na trakerze i podać link, jeżeli nikt nie udostępnia to nie pobierzesz.

Odnośnik do komentarza
Podrzuć link tej strony na PW. Oprócz Aresa możesz używać uTorrent . Wyłączyć wysyłanie teoretycznie da się, ale transfer jest bardzo niski albo spada do zera.

Licherów nigdzie nigdzie nie lubią.

Ale co udostępniam?

Każdy program typu P2P musi mieć wyznaczony folder do którego pobiera pliki, wszystkie te pliki są widziane przez program i w razie potrzeby są udostępniane, można je przenosić do innych folderów lub właśnie ograniczać ilość pobierania, ale zawsze plik który jest pobierany będzie jednocześnie udostępniany, oczywiście jeżeli jeszcze ktoś będzie chciał go pobrać. Im większa jest ilość ludzi ściągających dany plik tym szybciej się on pobiera, plik pobierany jest w kawałkach i dla tego im więcej osób tym więcej jest źródeł pobierania tych kawałków jednocześnie, od Ciebie również będą te kawałki pobierane przez innych użytkowników. Nie wiem czy zbyt jasno to wytłumaczyłem.

Odnośnik do komentarza

Tak ogólnie to ja się nie dziwię że Avawta ruszyło, ta strona The Download Planet to mi wygląda na mocno podejrzaną, natomiast ta druga to daje jakieś linki do torrenta, kliknąłeś pewnie w Direct Downloads i tu pobiera jakiś plik.exe, na takie rzeczy trzeba zwracać uwagę bo w ten sposób często się trafia na to forum ale do działu pomocy doraźnej.

Jak już znajdziesz ten plik na tej stronie torrentdb, to z prawej strony masz podane sidy, oznacza to ile osób pobier i udostępnia, szkoda że nie pokazują peerów. jeżeli jest 0 to nie masz szans na pobranie.

Swoją drogą to mógłbyś podać konkretną nazwę lub wykonawcę, według tego co podałeś wyszukuje 500 wyników i żadnego konkretnego.

Jeżeli plik jest legalnie udostępniony przez autora to nie ma mowy o piractwie.

Odnośnik do komentarza
marcinkowski - nie widzę niczego po prawej stronie ale jest "Seeds/Leechs: 0 / 1"

Właśnie o tym mówiłem, "leechs" to może oznaczać że ktoś ma ale nie udostępnia, 0 seeds to oznacza że nikt nie udostępnia i nie pobieżesz.

Nie znam się za bardzo na torrentach bo z tego nie korzystam, w przypadku eMule było tak że można było poprosić posiadacza pliku o bezpośredni link żeby szybciej pobrać, nie wiem jak to jest w przypadku torrentów, powinieneś pytać o to na forach torrentowych.

Jeżeli chodzi o pobieranie to jest chyba tak że jeżeli masz uruchomiony program do pobierania i klikasz w link to program powinien automatycznie wykryć ten link i dodać do pobierania lub przeglądarka powinna wyświetlić komunikat o otwarciu pobieraniu za pomocą tego programu. U mnie w przeglądarce Opera jest zintegrowany µTorrent i właśnie wyłapuje linki automatycznie.

Co do Direct Download to nie jestem pewien, ale albo musisz być zalogowany na danej stronie i pobieranie jest płatne lub są to jakieś aplikacje do pobierania, często instalują toolbary w przeglądarka do wyszukiwania z danej strony z której go pobierasz, raczej chyba nie pobiera się w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...