Skocz do zawartości

komputer89pc

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  294
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O komputer89pc

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem
 1. komputer89pc

  Do usunięcia

  Do usunięcia
 2. komputer89pc

  Do usunięcia

  Do usunięcia
 3. Rzeczywiście, moje niedopatrzenie. Przepraszam.
 4. Jeszcze kilka dni temu moja lista procesów w menedżerze zadań była co najmniej o połowę krótsza. Zauważyłem wiele procesów svchoost.exe i WLIDSVOM.EXE oraz WLIDSVC.EXE. Adobe Acrobat Update Service pojawiło się chyba po aktualizacji tego programu, ale nie mogę tego wyłączyć w autostarcie. Win 7 64-bit Aktualizacja Wyłączyłem Windows ID w msconfig, a Adobe Acrobat Update Service zniknęło z listy procesów.
 5. komputer89pc

  Du usunięcia

  Du usunięcia
 6. komputer89pc

  Du usunięcia

  Du usunięcia
 7. komputer89pc

  Du usunięcia

  Do usunięcia
 8. komputer89pc

  Du usunięcia

  Du usunięcia
 9. To wiadomo. Jak podejrzeć pliki z poziomu wiersza poleceń? Jak juz to zrobię, to skąd będę wiedział, że cos jest nie tak? Tzn. w OpenOffice? Ciekawe, coś o tym słyszałem, ale nigdy tego nie sprawdziłem tak więc nie wiem jak to wygląda. Spodziewam się, że w archiwum będzie instalka, ale może też być obraz iso, ale też i "bomba". "Bomba" może się też chyba pojawić po użyciu instalki?
 10. Zapomniałem dodać, że plik to archiwum rar. Obawiam się wszelkiego zagrożenia, bo każde jest złe.
 11. Pobralem 1GB plik, i chciałbym sprawdzić czy na pewno jest on bezpiczny. Pobrałem go ze strony 4shared.com. Link pobierania sprawdziłem w VirusTotal i wykrył jedno zagrożenie, ale później sprawdziłem inne pliki i pojawiało się to samo, więc to chyba false alarm. Po pobraniu na dysk, plik zeskanowałem w Malwarebytes Anti-Malware i Microsoft Security Essentials - te nic nie wykryły. Co mogę jeszcze zrobić? Windows 7 SP1, 64-bit
×
×
 • Dodaj nową pozycję...