Skocz do zawartości

komputer89pc

Użytkownicy
 • Postów

  294
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem
 1. Rzeczywiście, moje niedopatrzenie. Przepraszam.
 2. Jeszcze kilka dni temu moja lista procesów w menedżerze zadań była co najmniej o połowę krótsza. Zauważyłem wiele procesów svchoost.exe i WLIDSVOM.EXE oraz WLIDSVC.EXE. Adobe Acrobat Update Service pojawiło się chyba po aktualizacji tego programu, ale nie mogę tego wyłączyć w autostarcie. Win 7 64-bit Aktualizacja Wyłączyłem Windows ID w msconfig, a Adobe Acrobat Update Service zniknęło z listy procesów.
 3. To wiadomo. Jak podejrzeć pliki z poziomu wiersza poleceń? Jak juz to zrobię, to skąd będę wiedział, że cos jest nie tak? Tzn. w OpenOffice? Ciekawe, coś o tym słyszałem, ale nigdy tego nie sprawdziłem tak więc nie wiem jak to wygląda. Spodziewam się, że w archiwum będzie instalka, ale może też być obraz iso, ale też i "bomba". "Bomba" może się też chyba pojawić po użyciu instalki?
 4. Zapomniałem dodać, że plik to archiwum rar. Obawiam się wszelkiego zagrożenia, bo każde jest złe.
 5. Pobralem 1GB plik, i chciałbym sprawdzić czy na pewno jest on bezpiczny. Pobrałem go ze strony 4shared.com. Link pobierania sprawdziłem w VirusTotal i wykrył jedno zagrożenie, ale później sprawdziłem inne pliki i pojawiało się to samo, więc to chyba false alarm. Po pobraniu na dysk, plik zeskanowałem w Malwarebytes Anti-Malware i Microsoft Security Essentials - te nic nie wykryły. Co mogę jeszcze zrobić? Windows 7 SP1, 64-bit
×
×
 • Dodaj nową pozycję...