Skocz do zawartości

Dyski zewnętrzne USB niewidoczne w Eksploratorze Windows


vika6

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No to nalężą Ci się kolejne PEANY ode mnie

Dzieki, to jest mało powiedziane....

 

Nie będę chyba z tej funkcji korzystała, ale niech będzie sprawna, w zapasie.

 

Jeśli skończysz to, co sama chcesz zrobić - to ja napiszę Ci listę tego co jeszcze szwankuje w x64, którą kiedys zamówiłaś.

Przede wszystkim - wiele do zyczenia pozostawia Windows Eksplorer.

Odnośnik do komentarza

Kończymy te wątki:

 

1. Przywróć oryginalne uprawnienia obu kluczy. Klucz WindowsBackup był minimalnie manipulowany, więc ręcznie przestaw Właściciela z Administratorów z powrotem na SYSTEM. Klucz {B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD} miał mocniejszą ingerencję, więc możesz przywrócić wierne ustawienia z automatu na podstawie mojej kopii zapasowej. Pobierz SetACL, z folderu 64-bit przekopij plik SetACL.exe do katalogu C:\Windows. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

"classes_root\CLSID\{B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}",4,"O:S-1-5-80-956008885-3418522649-1831038044-1853292631-2271478464D:PAI(A;;KA;;;S-1-5-80-956008885-3418522649-1831038044-1853292631-2271478464)(A;CIIO;GA;;;S-1-5-80-956008885-3418522649-1831038044-1853292631-2271478464)(A;;KR;;;SY)(A;CIIO;GR;;;SY)(A;;KR;;;BA)(A;CIIO;GR;;;BA)(A;;KR;;;BU)(A;CIIO;GR;;;BU)"
"classes_root\CLSID\{B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}\DefaultIcon",4,"O:SY"
"classes_root\CLSID\{B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}\InProcServer32",4,"O:SY"
"classes_root\CLSID\{B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}\Instance",4,"O:SY"
"classes_root\CLSID\{B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}\Instance\InitPropertyBag",4,"O:SY"
"classes_root\CLSID\{B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}\ShellFolder",4,"O:SY"

 

Plik zapisz pod nazwą fix.txt i przenieś na C:\. Uruchom cmd jako Administrator i wklej komendę:

 

SetACL -on "HKCR\CLSID\{B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}" -ot reg -actn restore -bckp C:\fix.txt

 

Po tej operacji dla formalności sprawdź ręcznie uprawnienia klucza {B98A2BEA-7D42-4558-8BD1-832F41BAC6FD}, czy wyglądają jak przed podjęciem działań.

 

2. Był używany skrypt do OTL, toteż zastosuj w programie Sprzątanie.

 

3. Wyczyść punkty Przywracania systemu i stwórz ręcznie nowy z dobrego stanu bieżącego: KLIK

 

Punkt 3 to asekuracja, bo nie wiadomo co za eksperymenty są na widoku :P:

 

 

Jeśli skończysz to, co sama chcesz zrobić - to ja napiszę Ci listę tego co jeszcze szwankuje w x64, którą kiedys zamówiłaś.

Przede wszystkim - wiele do zyczenia pozostawia Windows Eksplorer.

 

Przeznacz na to nowy temat w dziale Windows 7 i zobaczymy co się da zrobić. Tu mamy zamkniętą sprawę dysków USB i softów mataczących z dyskami, 14-stronicowa dysputa zostanie z ulgą zamknięta. Logów OTL z pierwszego posta nie usuwaj, one mogą mieć wymagane informacje.

 

 

Nie będę chyba z tej funkcji korzystała, ale niech będzie sprawna, w zapasie.

 

Hołduję nie zamiataniu problemu pod dywan obejściami, niezależnie od wyższości rozwiązań, i pluralizmowi wyboru. Oczywiście teraz możesz rozważać jaki program alternatywny (tu wróć do posta Bonifacego). Czy to Acronis czy Paragon, nie mam zastrzeżeń, sugeruję ich nowsze wersje niż pierwotnie zastane (m.in. chodzi o ten bug Acronisa z integracją w Panelu). Tylko przypominam: oba wydania nakładają filtry na dyski i woluminy. Jeśli odbędzie się deinstalacja programów, a w Autoruns (lub innym menedżerze startu) będą figurować ich sterowniki, jest to niewątpliwy znak ostrzeżeniowy: nie wolno tych sterowników w Autoruns odfajkować lub usunąć, bo efektem będzie BSOD przy starcie systemu. Krok niezbędny to ściąganie filtrów z urządzeń i tu możesz zawsze się odwołać do formy mojego FIX.REG (post #213) i sposobu jego wprowadzenia, bo plik jest uniwersalny dla systemu Windows 7 i resetuje filtry do poziomu domyślnego. Dopiero po ściągnięciu filtrów usuwanie odpadkowych sterowników bezpieczne.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wiesz - wracam jeszcze do tej kopii zapasowej, bo niepokoją mnie 2 sprawy :

a./ w oknie kopii w panelu sterowania, który już prezentowałam, opisując problem DALEJ wyświetla się status : "Trwa wykonywanie kopii zapasowej". ?????

Weszłam więc głębiej i kliknęłam "Konfiguruj tworzenie kopii zapasowej' i... link nie działa !

Zaczynam sobie teraz przypominać bliższe szczegóły dotyczące tej sprawy :

Przedtem napisałam, że kopia systemowa przestała działać i wtedy zainstalowałam Acronis (to uproszczenie).

Teraz pamiętam dokładne szczegóły : OD POCZĄTKU (po zainstalowaniu x64) nie mogłam skonfigurować jakiejś stałej rutyny dot.wykonywania kopii - mimo, że można było (jak w tej chwili) zrobić kopię na życzenie.

Zainstalowałam więc Acronisa, żeby kopie robiły się wg.planu i nie zaglądałam już w rejony kopii zapas. Windows.

Dopiero wtedy jednak zablokowany został dostęp do kopii o 2 okna "wyżej" (tzn. przestały działać linki, które już zostały naprawione).

Reasumując : Odtrąbiłam zwycięstwo tuż za wcześnie :

Twoje działania usunęły blokady skrótów dokonane przez Acronisa i można już zrobić pojedynczą kopię. Dalej nie działa jednak link do ustawienia stałego zadania kopii zapasowej.

.....................................................................................................................................................................................

 

Zanim zrobiłam odkrycie opisane powyżej - starałam się wykonać p.1 Twoich zleceń.

Wybacz moją dociekliwość, ale chciałabym uniknąć kolejnego błędu.

a./ Sprawa klucza WindowsBackup. Dodałam go, bo nie było go na liście w zakładce Właściciel.

Mam natomiast wątpliwości, co do ewentualnego zaznaczenia 2 pól : na dole w karcie Właściciel oraz Uprawnienia. Masz je zaznaczone na screenie : http://speedy.sh/H9F...0-11h48m08s.pdf Zwróć uwagę, że w screenie są 2 zdjęcia jeden pod drugim. Na drugim widać, że Administratorzy mają tam pełną kontrolę - to chyba trzeba zmienić. Czy dobrze myślę ?

b./ Próba wykonania komendy via cmd dała komunikat, z którego wnoszę, że chyba nic nie zostało zrobione : http://speedy.sh/wPT...0-12h09m08s.pdf .

.......................................................................................................................................................................................

 

Więcej nic nie robię i czekam, co powiesz.....

Odnośnik do komentarza
a./ w oknie kopii w panelu sterowania, który już prezentowałam, opisując problem DALEJ wyświetla się status : "Trwa wykonywanie kopii zapasowej". ?????

Weszłam więc głębiej i kliknęłam "Konfiguruj tworzenie kopii zapasowej' i... link nie działa !

 

Podejrzane: rozszerzenia powłoki. Odbywa się u Ciebie mocna rotacja programów, któryś mógł wprowadzić ofensywną integrację. Zrób test: uruchom ShellExView (wersja x64), zaznacz wszystkie rozszerzenia niedomyślne (wyróżnione na różowym tle) i wyłącz. Reset systemu. Podaj wyniki co z tym odnośnikiem.

 

 

Zanim zrobiłam odkrycie opisane powyżej - starałam się wykonać p.1 Twoich zleceń.

 

- Właściciel bez zaznaczania tej opcji, gdyż właśnie na tym kluczu tego nie robiłaś:

 

Moja wątpliwość przy IIgim kluczu dotyczyła m.in. właśnie zaznaczenia tych podkontentów... (bo o nich wspominałaś przy pierwszym kluczu, a przy drugim nie). Ostatecznie postanowiłam trzymać się literalnie instrukcji i nie zaznaczyłam ich --> czyli nie zrobiłam rekursywnie !!

 

- Błąd nierozpoznania SetACL: czy na pewno SetACL.exe skopiowałaś do C:\Windows i jego ścieżka to C:\Windows\SetACL.exe?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wyłączyłam, co powiedziałaś, w ShellExView. Po restarcie komunikat o wykonywaniu kopii jest dalej. Próba uruchomienia konfiguracji kopii zapas. udała się dopiero za drugim razem po sporym oczekiwaniu (I próba - freeze). Za trzecim razem było już zupełnie płynnie. Czyli skrót został uruchomiony. :)

Przynajmniej dowiedziałam się, że w ten sposób mozna tylko selektywnie wybrać elementy kopii, a nie zaplanować jej regularne wykonywanie.

 

Co teraz zrobić z tymi wyłączonymi pozycjami ? Mam wrażenie, że sprawa wróci w wątku o Eksplorerze, który założę jak tylko skończymy obecny tasiemiec.

.................................................................................................................................................................................................

I jeszcze o "Właścicielu" :

Napisałam początkowo, że : "Ostatecznie postanowiłam trzymać się literalnie instrukcji i nie zaznaczyłam ich --> czyli nie zrobiłam rekursywnie !!" oraz "Picasso - może zrobię to jeszcze raz, skoro juz wiadomo gdzie zrobiłam bład ? "

 

Miałam trochę czasu, zanim mi odpowiedziałaś - więc niestety nadgorliwie pozwoliłam sobie na samowolne "poprawienie" (rekursywne) procedury właśnie dla 2-giego klucza, który później w swojej odpowiedzi - poleciłaś mi zostawić w spokoju. W ogólnym ferworze umknęło mi zawiadomienie Cię o tym.

Rzuć jeszcze okiem na nowe 2 zdania w poście #267 także dotyczące tej sprawy.

Na tyle się w tym wszystkim zaplątałam, że mam problem. Czy dałoby sie to jakoś wyprostować ?

...............................................................................................................................................................................................

Sprawa błędu nierozpoznania SetACL - oczywiście, że nabroiłam - plik wykonywalny SetACL.exe umieściłam w C:\ , tam gdzie fix.txt. Teraz poprawiłam i jest chyba OK :

Własciciel TrustedInstaller (pełna kontrola); reszta tj. SYSTEM, administratorzy i użytkownicy - tylko odczyt.

Czy mam teraz skasować ten plik fixa oraz SetACL.exe ?

Będę dalej edytować ten post.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze rozumiem: komunikat o wykonywaniu kopii został, ale link działa, czy po uruchomieniu linka komunikat jednak zniknął?

 

Skoro wyłączenie rozszerzeń pomogło, to wśród nich jest wadliwy wpis blokujący link w Panelu. Należy wyłowić precyzyjnie który poprzez podjęcie odwrotności działań w ShellExView. Czyli: włącz część wpisów (np. tego samego producenta) + restart, sprawdzasz link, włączasz kolejną grupę wpisów + restart, aż wyłowisz dokładnie które wpisy wprowadzają problem.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Komunikat o trwaniu wykonywania kopii jest na pierwszej stronie Centrum Akcji, przycisk konfiguracji o poziom niżej.

Tego komunikatu nic nie rusza - był i jest przez cały czas !!!

 

Domyślam się, ze problem jest w jakimś rozszerzeniu. Chciałam raczej zapytać czy tą zabawę w eliminację robić już teraz, czy poczekać na szersze zajęcie się menu kontekstowym Eksplorera w nowym wątku ?

 

2. Był używany skrypt do OTL, toteż zastosuj w programie Sprzątanie.

Nigdy dotąd nie robiłam tego sprzątania, więc znowu nie wiem. Czy mam - zanim nacisnę sprzątanie - wstawić w okno OTL ostatnio używany do skanowania skrypt ?

Edytowane przez vika6
Odnośnik do komentarza
Komunikat o trwaniu wykonywania kopii jest na pierwszej stronie Centrum Akcji, przycisk konfiguracji o poziom niżej.

Tego komunikatu nic nie rusza - był i jest przez cały czas !!!

 

Spróbuj tego:

 

1. Usunięcie zadań z Harmonogramu: Start > w polu szukania wpisz taskschd.msc > z prawokliku Uruchom jako Aministrator. Rozwiń gałąź Microsoft > Windows > WindowsBackup > skasuj ze środka wszystkie zadania z wyjątkiem ConfigNotification (to powiadomienie, że kopia nie jest skonfigurowana). Zresetuj system i sprawdź czy komunikat straszy.

 

2. Dodatkowo posprzątaj starocie: Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Oczyszczania dysku > Oczyść pliki systemowe > zaznacz do usunięcia pliki Temp i raportów.

 

 

Domyślam się, ze problem jest w jakimś rozszerzeniu. Chciałam raczej zapytać czy tą zabawę w eliminację robić już teraz, czy poczekać na szersze zajęcie się menu kontekstowym Eksplorera w nowym wątku ?

 

W tym temacie to rozwikłajmy, by tę nieszczęsną Kopię zapasową od A do Z załatwić.

 

 

Nigdy dotąd nie robiłam tego sprzątania, więc znowu nie wiem. Czy mam - zanim nacisnę sprzątanie - wstawić w okno OTL ostatnio używany do skanowania skrypt ?

 

Sprzątanie dedykuje tylko jedno: usunięcie składników OTL z dysku i rejestru. Nic nie wklejaj w oknie! Skrypt jest jednorazowego użytku.

 

 

Zwróć uwagę, że w screenie są 2 zdjęcia jeden pod drugim. Na drugim widać, że Administratorzy mają tam pełną kontrolę - to chyba trzeba zmienić. Czy dobrze myślę ?

 

Nie, nie trzeba, ten zestaw uprawnień jest taki jaki ma być. vika6, różne klucze mają różne ustawienia. W tym kluczu jedyne co robiłaś i co miałaś odwrócić to ustawienie Właściciela, Uprawnienia nie były ruszane i są wg obrazka identyczne z moimi.

 

 

Czy mam teraz skasować ten plik fixa oraz SetACL.exe ?

 

Plik fiksa spokojnie do śmieci. SetACL zostaw na razie, bo nie wiadomo czy nie przyda się do czegoś w nowym temacie. SystemLook też nie likwiduj.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj tego:

 

1. Usunięcie zadań z Harmonogramu: Start > w polu szukania wpisz taskschd.msc > z prawokliku Uruchom jako Aministrator. Rozwiń gałąź Microsoft > Windows > WindowsBackup > skasuj ze środka wszystkie zadania z wyjątkiem ConfigNotification (to powiadomienie, że kopia nie jest skonfigurowana). Zresetuj system i sprawdź czy komunikat straszy.

 

2. Dodatkowo posprzątaj starocie: Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Oczyszczania dysku > Oczyść pliki systemowe > zaznacz do usunięcia pliki Temp i raportów.

.

 

Wyobraź sobie, że mimo wykonania tych poleceń komunikat jak był tak jest !!! Jakby nigdy nic straszy w zasobniku systemowym + Panelu Sterowania.

FYI - Z Harmonogramu Zadań usunęłam 2 zadania (wykonywanie kopii oraz monitorowanie).

..............................................................................................................................................................................................

Sprawdziłam wątek i wygląda na to, że wykonałam wszystkie Twoje zalecenia oprócz resetu punktów przywracania systemu. To oczywiście też zrobię, ale dopiero gdy ostatecznie zdecydujesz, że skończyłyśmy działania w tym temacie.

 

Komunikat " Trwa wykonywanie ..." (dalej już znassz) czuje się świetnie.

W związku z tym zadaję Ci sakramentalne pytanie : Czy gra Pani dalej ? :P

Odnośnik do komentarza
Komunikat " Trwa wykonywanie ..." (dalej już znassz) czuje się świetnie.

W związku z tym zadaję Ci sakramentalne pytanie : Czy gra Pani dalej ?

 

Gram. :lol:

 

To może z innej strony: klik w Konfiguruj (rozumiem, że nadal działa po akcji ShellExView i jeszcze nie zabawiłaś się w detektywa), zainicjuj robienie nowej kopii wskazując jako miejsce docelowe kopii zupełnie inny dysk niż poprzednio, a po jej rozpoczęciu natychmiast ją anuluj. Sprawdź czy komunikaty się wymieniły.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Próbowałam tego, co proponujesz, ale przerwałam na bardzo wczesnym etapie (praktycznie przed rozpoczęciem samego kopiowania). Wtedy nic to nie dało. Teraz potrzymam chwilę dłużej....

A tak w ogóle, to.. witaj ! :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nic z tego, moja droga - anulowałam proces tworzenia obrazu systemu, gdy 1/3 była już zrobiona - i dalej nic.

Wykonywanie kopii nadal trwa w najlepsze.

Edytowane przez vika6
Odnośnik do komentarza

To może bez anulowania tylko doprowadź zadanie do końca, byle jaka kopia zrobiona w pełni. W taskschd.msc zapewne powstały nowe zadania i je usuń. Konfiguruj > inny dysk niż poprzednio > Pozwól mi wybrać > odznacz wszystko, w tym opcję Dołącz obraz systemu, za to do kopii zapasowej wskaż tylko jeden malutki folderek > Zmień harmonogram > odfajkuj "Uruchamiaj wykonywanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem" > Zapisz ustawienia i uruchom wykonywanie kopii zapasowej > czekaj cierpliwie aż kopia się wykona.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Ale poczekaj - może się nie rozumiemy :

ja kazałam systemowi zrobić obraz systemu, a nie zwykłą kopię. Na dodatek ta funkcja jest mocno niekonfigurowalna w W7, tzn. mogę tylko wybrać partycje i to raczej teoretycznie.

ALE : partycja systemu x64, programów x 64 , a nawet systemu x32 były a priori zaznaczone i wyszarzone.

Konsekwencja : system zarządał ode mnie prawie 150 GB miejsca na tę kopię. Musiałam mu więc podpiąć mój dysk multimedialny, bo nawet na dysku z backupem nie mam aktualnie tyle wolnego w kupie. Klęłam oczywiście jak szewc na takie beznadziejne rozwiązanie.

 

Procedura, którą Ty opisujesz to chyba zwykła kopia. Zaraz spróbuję to wykonać.

Odnośnik do komentarza

vika6, tu nie chodzi o zrobienie konkretnej kopii, tylko byle jakiej, a celem tego jest wyzerowanie komunikatu Centrum, które ustosunkuje się do nowej sytuacji i "uspokoi", że kopia zrobiona. A by nie trwało to w nieskończoność, dobrana najmniejsza z możliwych kopia fragmentaryczna z byle jakim małym folderem. Jeżeli komunikat zniknąłby, i tak Ci podam instrukcje resetu informacji, tak by Kopia zapasowa stała się "nieskonfigurowana".

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Z systemem - okazuje się - trzeba jak z dzieckiem :

 

System kopii zapasowej domagał się po prostu "oddziewiczenia". Jak zrobił pierwszą kopię to się uspokoił !

Tu masz dowód : http://speedy.sh/qs9...1-13h40m17s.pdf

 

Nie posiadam się ze szczęścia !!

Picasso cenię Cię bardzo i szanuję - wiesz o tym. Ale właśnie odkryłam, że obie mamy tą samą cechę - nie lubimy odpuszczać, a trudności raczej mobilizują niż zniechęcają.

Historia tego wątku pokazuje, że to się jednak opłaca. :cheer: :cheer: :cheer:

 

To co , zamykamy tą historię z tysiąca i jednej nocy ?

 

=========================================================================================

 

EDIT.

Pisząc nie widziałam Twego ostatniego postu, ale wszystkiego się domyśliłam i patrz - użyłam nawet dokładnie tych samych sformułowań (vide : "uspokojenie się systemu"). Telepatia ? :)

Ja nie zdążyłam zmienić tego harmonogramu - czy mam to zrobić teraz ?

Czekam w takim razie na zapowidziane instrukcje resetu.

Odnośnik do komentarza

Kopia "rozdziewiczona", to na koniec:

 

1. Dokończ testy z ShellExView, by było już jasne które rozszerzenie czyni link "Konfiguruj kopię" martwym. Załatwmy to tu i teraz.

 

2. Zresetuj ustawienia kopii do poziomu "nie skonfigurowano":

- Panel sterowania > System i zabezpieczenia > Kopia zapasowa/Przywracanie > Zarządzaj miejscem > usuń wszystkie kopie, które tam się pokażą.

- Uruchom taskschd.msc i w WindowsBackup wyczyść wszystko z wyjątkiem ConfigNotification.

- Uruchom regedit i w kluczu:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsBackup

 

... usuń wszystkie wartości i podklucze, tak by została tylko pusta wartość "Domyślna".

 

3. Zaległe czyszczenie folderów Przywracania systemu.

 

I zakładaj nowy temat z tymi problemami Windows Explorer. Nie obiecuję, że zajmę się tym natychmiast.

 

 

Ale właśnie odkryłam, że obie mamy tą samą cechę - nie lubimy odpuszczać, a trudności raczej mobilizują niż zniechęcają.

Historia tego wątku pokazuje, że to się jednak opłaca

 

Im trudniejsze się wydaje, tym bardziej mnie to interesuje.

 

Swoją drogą to historia tego wątku zawiera paradoks. Po odrzuceniu otoczki do właściwych rozwiązań wszystko okazało się powierzchowne, kilka drobnych edycji i cześć.

- Dyski USB: filtr Returnil na woluminach (jeden drobny wpis RVSystem w UpperFilters!)

- Martwe linki kopii zapasowej: integracja Acronisa (dwie linie w rejestrze) + nieznane nam jeszcze rozszerzenie (wyłączone w ShellExView) EDIT: znane już, ostatni post w temacie = Lock Class od Gilisoft Privacy Protector

- Komunikat "Trwa wykonywanie kopii": po prostu zrobienie nowej kopii.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale przecież nie od dziś wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią ! :D

A poza tym uaktualnienie starych sterowników do chipsetu - chociaż nie związane ze sprawą - też się przydało.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

EDIT :

ad p.1 Zostawiam sobie to na deser. ;)

ad p.2 Reset wykonany. Ostateczny wygląd klucza WindowsBackup wygląda tak http://speedy.sh/9mZ...1-15h08m57s.pdf Sprawdź.

ad p.3 Reset punktów przywracania wykonany.

Odnośnik do komentarza

ad 1. No więc zacznijmy od deseru, choć nie jest to w najlepszym tonie ;) :

Spełniło się to, na co po cichu liczyłam - tzn. że rozwiązawszy problem do końca gdzie indziej - wszystkie rozszerzenia powłoki dadzą się włączyć, bez negatywnych konsekwencji. Obyło się więc bez trupów. Bardzo mnie to cieszy. :)

ad 2. I wisi, a jakże !

Na stronie Centrum Akcji jest informacja o zrobieniu kopii zapasowej, mimo że została ona usunięta, a ustawienia zresetowane. http://speedy.sh/z8U...1-17h05m31s.pdf

Mam jednak nadzieję, że Ci to nie przeszkadza.

ad 3. Ten wykonany poprzednio reset ustawień kopii nie objął pozycji w oknie przywracania systemu. Zlikwidowałam więc dodatkowo pozycję kopii z listy objektów dostępnych do przywracania.

 

Czyżby to już W S Z Y S T K O ? ! ! Zamykasz ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...