Skocz do zawartości

Restart komputera po starcie systemu


bogus466

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, otóż wczoraj siedząc przy komputerze stacjonarnym (Windows XP) padł prąd

i wyłączyło sprzęt.

Dzisiaj próbowałem włączyć komputer ale po obrazku logowania systemu

pojawia się czarny ekran i komputer na nowo się restartuje.

Czytałem na różnych forach o problemie, czyściłem blaszaka lecz nic to nie daje.

Próbowałem uruchomić komputer w trybie awaryjnym, w ostatniej znanej dobrej konfiguracji

lecz nadal lipa. Ciągle się restartuje.

Wyczytałem, że może to być wina zasilacza, ale wolałbym się dowiedzieć u sprawdzonego źródła :)

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wypal na dobrym komputerze płytkę z OTLPE: https://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagnostyka-infekcji-na-niestartujacych-windows/page__p__32551#entry32546 (wybierz OTL ze sterownikami sieciowymi) i zbootuj z niej swój chory komputer i wykonaj logi z OTLPE,jest tam od razu połączenie z Internetem,więc będziesz mógł od razu dać logi. Pozatym zobacz,czy widać wszystkie partycje na dysku.

Odnośnik do komentarza

Temat przemieszczam do działu Windows. Jaki powód zakładania tematu w dziale diagnostyki infekcji? Przecież problem wyraźnie nakreślony:

 

Mam problem, otóż wczoraj siedząc przy komputerze stacjonarnym (Windows XP) padł prąd

i wyłączyło sprzęt.

 

Gwałtowne oderwanie zasilania, więc możliwe uszkodzenie systemu plików. Zastartuj do Konsoli Odzyskiwania i zacznij od komendy CHKDSK /P /R.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...