Skocz do zawartości

Usunięcie DRM z WMV - jaki program?


TomecekGD

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Automate unDRM v2.0 - nie działa. Obsługuje tylko WMP 9 lub 10, a ja mam 11 i nie mogę zrobić downgrade (WMP 11 jest zintegrowany na stałe na płycie).

 

freeme2 + drmdbg - już myślałem, że to jest to. drmdbg ładnie wyciąga mi klucz i zapisuje go do DRM2.key. Kopiuję odcinek serialu i zapisany klucz do katalogu freeme2. Przeciągam plik z filmem na freeme2. Rozpoczyna się proces deszyfracji. Wszystko pięknie dochodzi do 100% i gdy próbuję odpalić odszyfrowany plik, to obraz i dźwięk jest jak w zaszyfrowanym canal+ czy HBO :blink:

FairUse4WM 1.3 fix dla WMP11 - błąd IBX Version 11.0.6001.8015 isn't supported yet.

 

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Wszystkie trzy narzędzia zamieszczone na linkowanej przeze mnie stronie mają status Freeware, czyli darmowe do użytku niekomercyjnego (pierwszy jest za darmo również do użytku komercyjnego - licencja GPL).

 

Freeware - licencja oprogramowania umożliwiająca darmowe rozprowadzanie aplikacji bez ujawnienia kodu źródłowego. Czasami licencja freeware zawiera dodatkowe ograniczenia (np. część freeware jest całkowicie darmowa, a część darmowa jedynie do użytku domowego).

 

Natomiast z programami (i innymi dobrami) na GNU GPL można robić praktycznie wszystko, w tym grzebać w kodzie źródłowym.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...