Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problemy z jednym komputerem. Windows XP w wersja anglojęzyczna. Zgłoszono mi dziwne zachowanie komputera przeskanowałem go livecd bitdefenderem. Po ponownym uruchomieniu wyskakuje komunikat o błędzie "windows cannot find .... .... svchost.exe" po zatwierdzeniu kolejny "could not load run ... svchost.exe". po za tym dziwne działanie myszki zaznacza obszar przy przesuwaniu kursora, lewy przycisk jako prawy mimo jej wymiany problemy pozostały. Proszę przeglądnięcie logów.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Trafiłeś w złym momencie: @Picasso i @Landuss są na urlopach, i nie ma tu innych osób wyznaczonych do pomagania.

Nie wiem, do kiedy są te urlopy.

Jeśli w ciągu najbliższych dni się nie zjawią, to możesz (ale nie musisz!) wykonać przynajmniej to:

 

1) Użyj USBFix z opcji DELETION (jeśli masz folder o nazwie "muzyka", "muza", "zdjecia", to tylko z opcji LISTING!)

 

2) Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL

F3 - HKU\S-1-5-21-4259840308-3237907839-3610181021-1005 WinNT: Load - (C:\WINDOWS\svchost.exe) - File not found

 

:Reg

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

 

:Commands

[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.

 

3) Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij Skanuj.

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania Skryptem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Log nadal źle skonfigurowany, dlatego jest tak kuriozalnie wielki. Pliki utworzone / zmodyfikowane w przeciągu ustawiłeś na Wszystkie a ma być Młodsze niż. Proszę jeszcze raz przeczytać konfigurację i zrobić raz a porządnie raporty: KLIK.

 

 

W normalnym nie dało się pracowac

 

I co to oznacza, co aktualnie widzisz? Czy chodzi o to (?):

 

po za tym dziwne działanie myszki zaznacza obszar przy przesuwaniu kursora, lewy przycisk jako prawy mimo jej wymiany problemy pozostały.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Z tym problemem borykają się już dłuższy czas. Wydawało mi się za zasadne aby przeskanować wszystkie pliki nie tylko te nowe. Ale postaram się zrobić nowe logi.

W trybie awaryjnym robiłem ponieważ w normalnym nawet po odłączeniu myszki i klawiatury kursor pływał po całym ekranie, wyskakiwały okna menu ja przy PPM, oraz efekt podobny do zaznaczania kawałka pulpitu. Wobec czego uruchomienie czegokolwiek na tym komputerze w trybie normalnym graniczy z cudem.

Edytowane przez picasso
26.02.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...