Skocz do zawartości

Czym odzyskac dane


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witaj Picasso.

 

Opisze co sie wydarzyło.

Chciałem zainstalować Ubuntu na starym dysku. Usunalem partycje C z Windowsem XP, przy pomocy Gparted. Potem rozpocząlem instalacje Ubuntu, chciałem w miejsce XP zainstalować Ubuntu. Ale cos z instalacja sknociłem, bo zauwazyłem ze ubuntu chce sie zainstalowac na całym dysku. Czyli na C i D. Przerwałem instalacje. Pamietam ze miałem w instalatorze Ubuntu wielka partycje z opisem lba. Zrobiły sie cztery partycje. Dwie od XP (Ci D) i obszar nieprzypisany 8GB który jest chyba tym rezerwowym dla XP. Zawsze go miałem. Potem chciałem zainstalować spowrotem XP, ale instalator nie mógł skopiowac pliku std coś tam, bład numer 7. Usunąlem za pomocą Gparted te nową partycje którą utworzył ubuntu tzn. te z oznaczeniem lba. Instalacja XP ruszyła. Na obecna chwile uruchomiłem test disk i widzę coś takiego:

 

testji.png

 

I przyznaje że niewiele z tego rozumiem. Nie wiem co dalej.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że jesteś na ekranie prostego odkasowania plików. Sprawdzając tę możliwość, najedź na opcję Undelete, a powinno przeszukać tablicę na okoliczność wejść plików i podać listę tego co umie wynaleźć. Jeśli w wynikach nie będzie tego co chcesz odzyskać, wróć do pierwszych ekranów i wybierz opcję Analyse w poszukiwaniu partycji jako całości.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...