Skocz do zawartości

Odzyskanie pliku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przypomniałem sobie, że usnąłem ważny plik. Jak go odzyskać? Było to jednak dość dawno i w międzyczasie chyba Win XP zmienił się na 7... Chcę odzyskać dokładnie tylko ten jeden plik. Znam kilka nazw (tak jak się mógł nazywać, i jest to raczej jedna z dwóch nazw) i jego rozszerzenie (plików o tym rozszerzeniu nie miałem dużo, a w tamtym czasie to chyba był jedyny, pierwszy plik z tym rozszerzeniem).

 

Czy to jest możliwe? Jak to zrobić? Jest jakiś program gdzie mogę wybrać nazwę pliku + rozszerzenie, a on mi go odnajdzie?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak właśnie myślałem, ale nie przekonam się dopóki tego nie sprawdzę.

 

Mam korzystać z zewnętrznych nośników, a więc te aplikacje nie wymagają instalacji? Jeżeli nie to mam je instalować na pendrive? Jak wygląda odzyskiwanie? Wpisuję nazwę pliku i format i on wyszukuje, czy ten program ma widok w coś i widzi to wszystko, co zostało usunięte?

 

Przypomniało mi się, że plik miałem dawniej na telefonie w micro SD, ale stamtąd również go usunąłem. Tu było by chyba łatwiej, ale czy się da?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...