Skocz do zawartości

Brak połączenia wi-fi na laptopie


Michal222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znajomy posiada laptop Toshiba Satellite L650, wykonałem u niego format i wszystko jest ok, tylko przez przypadek wyrzucił płytę ze sterownikami i nie ma nic. Ściągałem ze strony toshiby odpowiednie potrzebne sterowniki i niby wszystko było by ok, ale wi-fi nie moze połączyć sie z żadnym urządzeniem bezprzewodowym. Internet na kablu normalnie działa, ale kiedy chce połaczyć bezprzewodowo nie widzi routera i też próbowałem na livebox'ie i jest to samo. Ściągałem program od toshiby który wyszukuje do danego modelu wszystkie sterowniki i od razu instaluje, pokazuje że jest wszystko zainstalowane. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, szukałem rozwiązania tego problemu bo czytałem że duzo osob tak ma, ale niestety jak instalowałem niektóre sterowniki to nadal jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logu nie widać żadnej obecności karty WiFi.

 

Kliknij Windows+R, wpisz devmgmt.msc i przejdź do konfiguracji swojej karty sieciowej. Z karty Zaawansowane spisz wszystkie parametry wraz z wartościami. Z zakładki Sterownik zrób zrzut ekranu. Skopiuj Identyfikatory sprzętu z karty Szczegóły.Dodatkowo zrób screen z zakładki Zarządzanie energią.

Odnośnik do komentarza

Win7 jaki kur...a x86 czy x64 ?

Wpisz dane http://eu.computers.....jsp?service=EU i znajdz sterownik. Tobie daja cos do naprawy? Naprawiaj kanapki z maslem orzechowym.

 

No jak byś przeczytał pierwszy post to może wywnioskował by Pan "ważny" że właśnie na tej stronie Toshiby byłem i instalowałem stamtąd sterowniki...

 

Po drugie dla Ciebie nie mogę być dzieciakiem bo mnie nawet nie znasz ani nie wiesz ile mam lat, na to forum nie zarejestrowałem się po to aby ktoś mnie tak traktował tylko żeby uzyskać normalną ludzką pomoc a nie wywyższanie się i cwaniakowanie. Dlatego tak piszesz bo nie podałem dokładnie jaki to system, mam zaledwie 10 postów i jestem tu nowy?

 

Ja naprawiam coś...? Nie. Ja jedynie chciałem pomóc znajomemu a że wiem jak to zrobić- zrobiłem. Ale napotkałem pierwszy raz taki problem przy instalacji sterowników i szukałem mase porad- uwierz mi i nigdzie nie znalazłem nic konkretnego tylko odpowiedzi na odwal sie. Dlatego zdecydowałem się tutaj napisać no ale coż widze że to był zły pomysł.

 

Wszystkie linki które są podane sprawdzałem i instalowałem te sterowniki i nic nie działa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...