Skocz do zawartości

Problemy z pobieraniem z torrent


gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Po świeżym formacie komputera nastał czas na instalowanie najpotrzebniejszych programów tak więc zainstalowałem sobie utorrent . Niestety pobiera mi do max 30 kb /s . Dodam ,że przed podłączeniem do routera pobierało normalnie . I tutaj moje pytanie czy mam odblokować jakieś porty żeby wykorzystywało pełną dostępność seed? Komputer po formatowaniu , Zapora odblokowana , Kable wymienione na nowe , router działa na 3 komputery z każdego taki sam max transfer. Dodam jeszcze net log .

http://wklej.to/BXMV6

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Bonifacy - nie rozumiem twojej wypowiedzi chodziło mi o to że torrent jest mi niezbędny aby pobrać jedna gre online co ma 15 gb a z transferem 30 kb będzie to trwało tygodnie.

 

ustawiłem tak ponieważ jak miałem wcześniej wartości 0 to pobierało po 1-10 kb . internet mam z Dialogu 10 mb download po 1,1 MB a upload 70-80 kb .Aktualnie nie ma mnie w domu ,ale jak będę to podrzucę speedtest i to co będziesz potrzebowal

Odnośnik do komentarza

Start -> Programy -> Akcesoria -> prawym na: Wiersz polecenia -> Uruchom jako administrator.

Wpisz komendy:

 

netsh int ip set addr 8 source=static 192.168.0.10 255.255.255.0 192.168.0.1

netsh int ip set dns 8 static 217.30.137.200 primary

netsh int ip add dns 8 static 217.30.129.149 index=2

 

Potem przejdź w konfiguracji routera do Forwarding -> Virtual Servers, kliknij Add new i wprowadź Service port równe 62596, IP - 192.168.0.10, Protocol - All i zatwierdź zmiany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...