Skocz do zawartości

Błąd "Skrypt nie odpowiada"


dragolice

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

dragolice

 

Ja też to czasem mam na tym temacie. Temat jest po prostu strasznie "bogaty" i ciężki do ładowania przez forum. To co ewentualnie możesz zrobić (poza zignorowaniem po prostu tego komunikatu), to w ustawieniach swojego profilu na forum zmienić liczbę wyświetlanych postów na stronę, skracając tzn. wzrośnie liczba stron tematu. To zmiana globalna i dotknie każdego tematu na forum. Zmiana ta też spowoduje, że indeks komunikatorów w spisie nie będzie działał jak należy, ponieważ są tam linki dobrane do domyślnego układu forum.

Odnośnik do komentarza

W ustawieniach miałem liczbę 40 postów na 1 stronie, pewnie stąd ten błąd. Mogę tak zostawić? Czy to się będzie odbijać na wszystkich tematach?

Nie powinno, natomiast większy problem jest tutaj: "AMD Sempron 1600Mhz (8 x 200) 2800+" To już niestety słaby procesor, jak na obecne wymagania stawiane przez software. Na 1,8 GHz też miałem podobne problemy, na 2x2 GHz nie widziałem tego od daaawna.

 

BTW. Cztery lata temu kupiłeś tego proca? Ta seria (Sempron) ma dobre 7 lat.

Odnośnik do komentarza
To zależy od tego jak długi jest post?

Tak.

 

Czy może jak DawidS28 wspomniał procesorka?

Tak.

 

To zależy od tego, ile Twój komp może na raz przerobić.

Skrypty są w JavaScript, więc wszystko spada na przeglądarkę użytkownika, w konsekwencji na procesor. Można by to napisać w PHP (chociaż wcale nie wszystko), ale wtedy robotę dostanie serwer z forum. Pamiętasz IPS z SE?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...