Skocz do zawartości

Internet bezprzewodowy tylko do grania w grę online.


avertos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawa jest taka że mieszkam na stancji i mam 1 internet, mieszkają ze mną 2 osoby. Net jest 2mb od neostrady i czasem niestety jak ktoś coś ściąga to jest jest lipa bo w grze której gram mam ping 1000 i koniec przegrywam często przez to. Trace np 50 min gry przez taką zacinke.

 

 

Wymyśliłem taki patent o ile jest taka możliwość żeby zakupić własnie jakiś internet bezprzewodowy i włączać go tylko wtedy gdy gram w taką gre o nazwie League of legends, zagwarantuje mi to 0 lagów(mam nadzieje), jednak tutaj pojawia się problem:

Czy jest to możliwe?

Czy orientujecie się czy jest do kupienia taki internet bezprzewodowy na którym mogłbym grać tylko w lola? podłączać go kiedy chce a kiedy chce korzystać z neo z kumplami?

Jaki to musiałby być internet bezprzewodowy, jaka nazwa ile mb pakietu.

Jak z zasięgiem? bo mieszkam troche daleko od miasta(2km)

Jak z limitem? Czytałem że są takie "internety" np na 2gb transferu, czy ktoś się orientuje ile taka jedna gra (średnio 1 godzina) zżera kb?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc, bo bardzo mi na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jestem profesjonalnym graczem i muszę mieć stabilne łącze. zero kickow i lagow, i normalny ping.

 

Sprawdzałem oferte plusa jednak mają tam namieszane, nie lubie takich stron na ktorych nie wiadomo o co chodzi.

Np jest oferta internetu ale po dłuższym przeczytaniu dowiadujemy się że jest to internet do telefonu..

http://internet.plus...ternet-na-karte

 

Moglby ktos mi konkretnego linka wysłać? Mam słabość do tego typu szukania.

I troche wyjaśnić to wszystko czy mi sie to oplaca, jak ze stabilnocia itd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...