Skocz do zawartości

Wi-Fi Direct


stanley50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chyba dobry dział bo dotyczy sieci, jeżeli nie to proszę przenieść tam gdzie jego miejsce. Nie mogę

sobie poradzić z uruchomieniem filmu-ów Chciałem na telewizorze oglądać film za pomocą wi-fi direct, robie

wszystko zgodnie z zaleceniami z tej stronki: https://www.forum.so...p?f=230&t=12056, niby wszystko włączone a po wskazaniu odtwórz do i tu nazwa telewizora,

po pewnym czasie pokazuje się informacja, element multimediów jest niedostępny. Na załączonych obrazkach są sprzeczne informacje bo na na jednym pokazane połączono z bravia, a na innym w tym samym czasie, połączenie nie powiodło się. Załączam logi OTL

chociaż nie wiem czy potrzebne. Oczywiście zapomniał bym, system to Win 7 Home Premium 64bit.

post-3030-0-55343500-1344693008_thumb.jpg

post-3030-0-75503800-1344693009_thumb.jpg

post-3030-0-90908500-1344693010_thumb.png

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie znam sie na tym, ale jak kliknołem połącz z siecią brawia to wyszła ta informacja, a jak wszedłem w okienko sieci to pisało połączono, dlatego wydawało mi sie to dziwne, acha jak klikam połącz z brawia to rozłącza mnie z routerem i nie mam internetu. Muszę wyjść na 2 godzinki to jak by coś było potrzebne to później zapodam.

net-log.txt

Odnośnik do komentarza

Nie znam sie na tym, ale jak kliknołem połącz z siecią brawia to wyszła ta informacja, a jak wszedłem w okienko sieci to pisało połączono,

 

Owszem. Wyżej jest ikonka domku z nazwą sieci i "Brak dostępu do Internetu", czyli to samo, co "Łączność ograniczona". To jest normalne zachowanie Windowsa.

 

acha jak klikam połącz z brawia to rozłącza mnie z routerem i nie mam internetu.

 

Jedna karta WiFi może obsługiwać na raz co najwyżej jedno połączenie. Zakładam, że dostęp do Internetu także masz bezprzewodowy. Więc albo Internet dostarczany kablem Ethernet z routera, a połączenie z TV bezprzewodowo, albo zakup drugiej karty WiFi (np. na USB), żeby mieć dostęp do Sony Bravia i Internetu jednocześnie.

 

Start -> Programy -> Akcesoria -> prawym na: Wiersz polecenia -> Uruchom jako administrator.

Wpisz komendę: netsh advfirewall set allprofiles state off i zatwierdź ją, klikając Enter.

 

Potem spróbuj połączyć się z TV.

Odnośnik do komentarza

Zapore już wcześniej wyłączałem tylko że w panelu sterowania, chociaż teraz też wykonałem zalecaną komendę. Nic to nie daje, nie moge odtworzyć filmu, może nie wszystko napisałem bo poprostu nie zauwarzyłem. W momencie kliknięcia na połącz z bravia i wpisaniu hasła wyświetlanego przez telewizor, na telewizorze pokazuje sie informacja, "podłączone urządzenie" i zaraz znika. Tylko dlaczego w takim razie nie przesyła filmu, może coś nie tak z WMP

Odnośnik do komentarza

Dzięki za potwierdzenie, też podejrzewałem że laptop łączy sie z telewizorem, tylko później już problem chyba w samym WMP albo w usługach. Po uruchomieniu filmu wyskakuje ta informacja, "element multimediów jest niedostępny" i jeszcze dłuższy czas kręci kursorem jakby zawieszone okno, po pewnym czasie można je zamknąć i tyle. Bardzo mało informacji na ten temat, będę próbował, może zadziała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...