Skocz do zawartości

Problem z dostępem do sieci wifi


chelseadagger

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłam do dostawcy wielokrotnie, ale za żadnym podejściem nie udało mi się dowiedzieć nic sensownego. Podano mi parę haseł do routera, ale chyba wymyślonych na poczekaniu, bo oczywiście żadne nie weszło. Pracownicy są zdziwieni tym, o co pytam, a za ostatnim razem stwierdzono nawet, że nigdy nie mieli na stanie takich routerów, jak mój :] nie udało mi się uzyskać także informacji na temat tego, w jaki sposób identyfikowany jest router. Co prawda zamieszczona jest na nim naklejka z adresem MAC.

 

Dopiero jutro będę mogła się pobawić z powyższym zadaniem, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na każdym jest naklejka z adresem MAC, tylko nie wiem, czy nie był, np. klonowany z innego urządzenia. Zrób, co opisałem. Jeśli urządzenie uzyska adres IP, to pojawi się MAC i będzie pewność, że w taki sposób identyfikowany jest odbiorca.

 

Mogę do nich zadzwonić i spróbować się coś dowiedzieć. Ostatecznie mogę się przejść do siedziby, też jestem z Krakowa.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam wszystko tak, jak napisałeś, ale niestety efekt jest inny, niż oczekiwany:

 

http://i47.tinypic.com/263a2w3.jpg

 

Czekałam naprawdę dłuższą chwilę, ale żadne kolejne wiersze za nic w świecie nie chciały się pojawić :( możliwe, że coś wykonałam źle?

Nie zamykałam, ani w żaden sposób nie zapisywałam tego wiersza poleceń z ustawień administratora, ale to chyba nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...