Skocz do zawartości

Problem z Windows update


Sarastro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam spory problem z windows update. Ciągle wyszukuje mi aktualizacje, a gdy chcę je zainstalować nigdy się to nie udaje i wyskakuje mi błąd "Błąd 80070002 " lub "643"

 

Zastosowałem się do porad na stronie microsoftu http://windows.micro...-error-80070002, niestety tak jak się spodziewałem pomoc od microsoftu nigdy nie działa(przynajmniej mi) ;) Usunąłem tymczasowe pliki aktualizacji - nic nie pomogło. Użyłem narzędzia do naprawy tego błędu. "Operacja zakończona pomyślnie" według programu, ale według mnie nie. Z 25 aktualizacji do zainstalowania, zrobiło się 28, których nadal nie mogę zainstalować.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi z OTL są tu: KLIK. Odcinam nadwyżkę.

 

 

Ciągle wyszukuje mi aktualizacje, a gdy chcę je zainstalować nigdy się to nie udaje i wyskakuje mi błąd "Błąd 80070002 " lub "643" (...) Teraz doszedł mi błąd 80073712.

 

1. Uruchom "Narzędzie analizy gotowości aktualizacji systemu": KLIK. Przedstaw wynikowy checksur.log.

 

2. Zwwryfikuj poprawność plików systemowych za pomocą komendy sfc /scannow. Jeśli zwrot pozytywny (naruszenia), za pomocą kolejnej komendy przefiltruj log do wystąpień znaczników [sR]: KLIK.

 

.

Odnośnik do komentarza

Wyniki SFC = bieda. Masa wyników z "file missing" relatywnych do sterowników. Wyniki checksur = bieda. 390 uszkodzeń i żadne nie zostało naprawione, a sekcja CSI Payload File Missing także zgłasza masowo zastrzeżenia do INF sterowników. To wszystko wygląda na to co sugerowałam w Twoim temacie z infekcją, że inwazyjnie grzebano tym dziadostwem Sunrise Seven:

 

- Sunrise Seven: widzę zainstalowany i przestarzegam przez użyciem opcji czyszczenia ...\DriverStore\FileRepository. To błąd, że aplikacja to udostępnia. Wyczyszczenie repozytorium sterowników ma duże skutki uboczne, takie jak błędy Windows Update i niemożność instalacji sterowników nowo podpinanych urządzeń.

 

Tego sunrise 7 nie ruszałem. Kiedyś mi to kolega zainstalował bo on mi wgrywał system. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego mam:)

 

Moim zdaniem ten system się kwalifikuje do Reperacji nakładkowej od ręki (a nawet lepiej = postawić na czysto bez przebitek plików na takim lewym podkładzie) a nie dziergania ręcznie (to wygląda na jakąś bardzo grubą i nieopłacalną robotę, która nie musi nawet mieć pozytywnego finału).

 

 

Przeczytałem na stronie microsoftu co w takim wypadku należy zrobić, jednak w moim laptopie nie mam pod ręką ciągle płyty w windowsem bo została w domu, a ja pracuję zagranicą. Jest jakaś metoda, żeby to naprawić bez płyty?

 

Czyli płyta jest, tylko należy się do niej dorwać.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...