Skocz do zawartości

ady

Użytkownicy
 • Postów

  17
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Podany link ,to więcej pracy w dziale pomocy doraźnej. https://www.fixitpc.pl/topic/19809-portale-z-oprogramowaniem-instalatory-na-co-uwa%C5%BCa%C4%87/?do=findComment&comment=130095 Wykorzystaj,bez instalacji: http://www.winkeyfinder.com/download/winkeyfinder-download/win-keyfinder-1-75-final.php
 2. ady

  Dysk twardy

  Wieslaw531 dziękuję za informacje. Chodziło o http://www.fixitpc.p...jlepszy-sposob/ trzeci post,druga linia. W moim przypadku przy dysku 1.5TB mam 6 partycji.Z tego 5 partycji jest widoczne dla 2 systemów. http://www2.arnes.si/~fkomar/xosl.org/ Obrazy robię gdy mam świeży system +podstawowe programy. Kopie ważnych danych robię codziennie na dysku sieciowym. Co do mojego dysku Segate,to pomimo uruchomienia SeaTools w czasie gwarancji,nie wskazywał na błędy.Ujawniły się dopiero po gwarancji. Chociaż prawdopodobnie i tak bym go nie oddał w ramach gwarancji. Oczywiście będę starał dysk reanimować. Jeszce raz dziękuję "rówieśnikom" za odpowiedź.
 3. ady

  Dysk twardy

  Dziękuję za odpowiedź. Podział 0.5+ dane mi odpowiada,(choć myślałem o podziale 1+dane-bo mam 2 systemy). Jeżeli chodzi o drugi dysk, to jest na forum post wieslawa531,mówiący o tym by nie kupować jakiejś serii.( nie mogę go znaleźć). Czekam na inne wskazania. Systemowy kupiony w/g Belfegora. Na dane 3 propozycje: 1.WD 1TB, SATA/300, 64MB (WD1003FBYX) Raid Edition 4 2.WD 1TB, SATA-III, 64MB (WD10EURX) AV-GP 3.WD 1TB, SATA-III, 64MB (WD10EFRX) Red (NAS)
 4. ady

  Dysk twardy

  Starałem się doszukać podobnego tematu ale nie znalazłem. Mam prośbę : -Posiadam dysk ST31500341AS-sprawdzałem go kiedyś pod kątem wadliwej serii.Nie zaliczał się do niej. Sprawdzałem go kiedyś Crystal..wskazywał status "uwaga". Na dziś sprawdzałem HDSentinel i wskazuje okres trwałości na jeszcze kilka dni. Znajomi sugerują zakup:WD 1TB sata-III 64mb (wd1002faex) caviar black ,ze względu na 5 lat gwarancji. Jaki dysk kupić ? (1TB) -warunek,to w miarę święty spokój.
 5. Możesz napisać jak sprawdzasz Przykładowy kawałek który zmieniłem: Przed: {75}{100}/Kurort Westing|/Dolina Napa, Kalifornia {104}{242}Witam na 23. corocznym konkursie|o tytuł Mistrza Kuchni. Po: {60}{82}/Kurort Westing|/Dolina Napa, Kalifornia {83}{194}Witam na 23. corocznym konkursie|o tytuł Mistrza Kuchni.
 6. Najprościej w: http://subedit.com.pl/ plik>otwórz plik z napisami>napisy>zmień współczynnik...
 7. Nie,nie mamy .Działa jedynie grawitacja. Badania lekarskie jakby trochę dłuższe,nazwy badań i lekarzy jakieś dziwne,litery coraz mniejsze, alkohol mocniejszy,dziewczyny za szybkie (żony mają bardzo dobrą cechę-cierpliwość). Motto życiowe " Z biegiem lat spada zapotrzebowanie na stres a wzrasta na święty spokój". Życzę wszystkim w podobnym wieku,aby nie cytowano im fraszki Kofty: "Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy,.....?".
 8. Nie wiem czy to odpowiedni program ,ale warto popatrzeć. http://www.skarbnik.pl/
 9. ady

  ŻYCZENIA

  Wszystkiego najlepszego Picasso. Zdrowia i cierpliwości. Powodzenia z forum( w przeciwnym przypadku będę się musiał pomęczyc z niderlandzkim) BTW Mam prośbę: zapomnij choc raz kropki lub przecinka.
 10. Strona: http://www.winxdvd.com/partner-offer/windows-software-giveaway.htm Używać automatu z obrazkami.
 11. Jeżeli nie jest za późno.... Wykorzystaj link: http://support.microsoft.com/kb/312295/pl Przy problemach szukaj w Google tematów związanych z "wpa.dbl".
 12. ady

  My Book Live

  Po zmianie firmware na dysku WDABACG0010HCH ,nie mogę korzystać z panelu ustawień ,konkretnie z modułu Settings i Backups. Zmiana firmware odbyła się bez problemów. Po kliknięciu na belkę Settings lub Backups na kilka sekund pojawia się menu i znika. Pozostałe działaja prawidłowo. Wersja WD Quick View-3.1.0.13. Testowałem na IE ,FF,Operze,Chrome,łącznie z trybami awaryjnymi przeglądarek. Dysk podłaczony jest do Linsysa X2000. Edycja_1 1.Na Viście i XP te same objawy. 2.Flash najnowszy. 3.Pobrałem najnowszy Installer CD ISO. 4.Przy próbie instalacji pojawia się błąd 1605. Edycja_2 1.Problem rozwiązała instalacja Javy (nie miałem w systemach).
 13. Adwokat mówi.Wszyscy adwokaci to kłamcy. Jest, nazywa się przenikanie wozu drabiniastego z lokomtywą.
 14. Funkcja-Wyszukiwanie frazy Sposób korzystania-Wyraz składające się na frazę należy umieścić w cudzysłowie Przykład-"kto wrobił królika rogera" Funkcja-Brak obcinania Sposób korzystania -Brak uzupełnienia przez *. Google nie obsługuje automatycznego wyszukania liczby mnogiej i innych końcówek. Należy szukać każdą odmianę oddzielnie. Przykład -szkoła językowa -szkoły językowe Funkcja-Logiczna alternatywa OR Sposób korzystania - OR piszemy wielkimi literami, bez nawiasów ( ) można używać cudzysłów Przykład-angielski OR francuski OR włoski "dla początkujących" Funkcja-Wyłączenie Sposób korzystania -znak "-" minus bezpośrednio przed wyrazem lub frazą wyłącza ją z wyniku. Znak "+" jest nadmiarowy ponieważ wszystkie wyrazy są automatycznie łączone w koniunkcję AND. Przykład-angielski OR francuski OR włoski "dla początkujących"-film tzn. że wyłączony jest film. Funkcja- "+" i specjalne wyrazy Sposób korzystania -Google nie wyszukuje krótkich i często występujących słów np"how" Należy stworzyć odpowiednią frazę zamykając słowa w cudzysłów lub poprzedzić słowo znakiem "+".Google poinformuje jakie słowo pominie. Przykład- "to be or not to be" +to be or not to be Funkcja-Ograniczenie do strony -adresu URL Sposób korzystania -Jeżeli chcesz wyszukać jakąś stronę w obrębie domeny możesz użyć słowa site: lub użyć opcji zaawansowanych. Przykład-site:www.fixitpc.pl wirusy odszuka strony zawierające słowo wirusy w ramach witryny www.fixitpc.pl Za dużo się nie napracowałem
 15. ady

  Zagadki

  Trafiony bo Andante to tempo w muzyce,reszta tak jak piszesz,to nazwy tańców.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...