Skocz do zawartości

problem z autoodtwarzaniem


Rekomendowane odpowiedzi

witam . mam problem z autoodtwarzaniem po prostu znikła ta funkcja. żeby odpalić jakiś program z płyty muszę wejść w eksplorera i szukać setup .mi to osobiście nie przeszkadza a nawet jest tak chyba bezpieczniej jeśli chodzi o złapanie jakieś infekcji ale to laptop mojej dziewczyny a ona nie daje sobie z tym rady. myślę ze to może panda cloud coś namieszała bo była jakiś czas temu zainstalowana .wyczytałem na stronie microsoftu żeby to naprawić po przez wiersz poleceń wiec wpisałem komendę net start shellhwdetection i niby wszystko się naprawiło :confused: ale niestety tylko na niby. autoodtwarzania dalej nie ma. prośba o jakieś rady. byc moze trzeba cos zmienic w rejestrze ale sam nie dam rady za cienki jestem na to system to vista 32

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

mam ustawione ok. to jakis glebszy problem wydaje mi sie ze panda to zablokowala bo ma jakas taka funkcje jesli chodzi o autoodtwarzanie zrobilem zrzut komunikatu jaki sie ukazuje po wlozeniu plyty

 

mam ustawione ok. to jakis glebszy problem wydaje mi sie ze panda to zablokowala bo ma jakas taka funkcje jesli chodzi o autostart. zrobilem zrzut komunikatu jaki sie ukazuje po wlozeniu plyty poprostu brakuje mozliwosci uruchom i musze wchodzic w eksplorera i odpalac przez setup

post-26-12805632838286_thumb.png

Odnośnik do komentarza

mam ustawione ok. to jakis glebszy problem wydaje mi sie ze panda to zablokowala bo ma jakas taka funkcje jesli chodzi o autoodtwarzanie

Jeśli podejrzewasz Pandę to popraw konfigurację a jeżeli nie pomaga to odinstaluj ją całkowicie

 

zrobilem zrzut komunikatu jaki sie ukazuje po wlozeniu plyty

Ja tu błędu nie widzę...standartowe okno po włożeniu płyty z danymi.Zakładam że chodzi o płytę gdzie jest Autorun i on nie uruchamia się automatycznie.Wypróbuj także ten soft KLIK jeśli nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

ten program widocznie naprawil problem :rolleyes: wprawdzie znikla opcja importuj obrazy ale mysle ze jak podlacze aparat fotograficzny to da rade zrzucic zdjecia ? jak nie to dalej bede kombinowal badz razie dzieki za pomoc . pozdrowienia ps. aparat jednak nie ma z autootwarzaniem nic wspolnego wszystko jest ok. jeszcze raz dzieki za pomoc

post-26-12805692508642_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...