Skocz do zawartości

Brak dostępu do Facebook.com


SeBastian84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

żeby nie zaśmiecać, przykleję się w tym wątku. Od kilku dni mam problem z działaniem facebook'a. Może nie przejąłbym się tym szczególnie, ale to moje główne narzędzie do ogarnięcia w jednym miejscu całej sceny StarCraft2. Szukałem rozwiazania na forach i już na kilka sposobów starałem się problem popsuć, ale jedyny skutek taki, że problem znikał na chwilę i np. po restarcie komputera znów się pojawiał. Przygotowałem raporty zgodnie ze wskazówkami wątku "Diagnostyka - ogólne raporty systemowe". Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem.

 

Bardzo proszę o pomoc, bo sam najwyraźniej nie dam rady.

 

http://wklej.org/id/772272/txt/

http://wklej.org/id/772273/txt/

 

W tym miejscu byłoby prościej, gdybym nie był idiotą i wiedział jak dodać załącznik -.-'

 

Ale nie wiem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

żeby nie zaśmiecać, przykleję się w tym wątku.

Nie wiem, skąd powszechne przekonanie, że im wątek dłuższy i więcej w nim tematów pobocznych, to tym lepiej. Jest zupełnie przeciwnie. Łatwiej nawiguje się po 100 tematach (każdy po 10 postów), niż po 10 tematach po 100 postów, szczególnie jeśli nie jest to Relaxation Room, tylko problem techniczny. Wydzielam.

 

W tym miejscu byłoby prościej, gdybym nie był idiotą i wiedział jak dodać załącznik -.-'

Pod oknem edycji posta, obok spinacza, jest przycisk, który nazywa się "Dodaj pliki".

 

Raporty niekompletne, brakuje OTL.txt i wymaganego zasadami tego działu Net-log. Bez tego nie zacznę nic analizować, bo nie mam wystarczająco danych.

 

A poza tym (to tak do wszystkich z otwartymi tematami w tym dziale), proszę o trochę wyrozumiałości wobec opóźnień w odpowiedziach - raz, że jest Euro2012, dwa: moje życie opiera się nie tylko na forum. :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...