Skocz do zawartości

Problem z jedną stroną internetową, a inne chodzą


apophis330

Rekomendowane odpowiedzi

Facebook właściwie nie działa ale tylko czasami chodzi jest tak od paru dni tzn wpisuje login hasło i się loguje długi czas i wybija błąd po długim wczytywaniu nie możne się zalogować inne strony działają bez zarzutu tylko ta z tego co wiem nie działa.Przy skanie z otl wybija mi to

Win 32 error code 23

data error (cycling redundancy check)

i pokazuj się tylko log z otl a extras nie

próbowałem kilka razy skanować dalej to samo

opcje dobrze zaznaczone

OTL.Txt

Gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak oznak infekcji. Temat przenoszę do działu Sieci, dostarcz log z Net-Log. Nie jesteś pierwszym, który ma ostatnio taki problem, więc może jest to problem po stronie Facebooka w zetknięciu z określoną lokalizacją / problematyka DNS. Upewnij się jednak, że nie przykłada ręki do problemu Wefi oraz osłona rezydentna ESET.

 

 


Poboczne komentarze:

 

1. Wyczyść system z adware:

 

 

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Windows Registry Editor Version 5.00
 
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="about:blank"
 
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{afdbddaa-5d3f-42ee-b79c-185a7020515b}]
 
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{afdbddaa-5d3f-42ee-b79c-185a7020515b}]
 
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0D7562AE-8EF6-416d-A838-AB665251703A}]
 
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{AD22EBAF-0D18-4fc7-90CC-5EA0ABBE9EB8}]
 
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search]

 

Z menu Notatnika > Plik > Zapisz jako > Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki > Zapisz jako FIX.REG > z prawokliku Scal

 

2. Odinstaluj uTorrent Toolbar w trzech miejscach: menedżer dodatków Firefox, menedżer rozszerzeń Google Chrome oraz Panel sterowania. W menedżerze Firefox jeszcze dodatkowo Facemoods do wyrzucenia.

 

3. Zastosuj AdwCleaner z opcji Delete.

 

 

 

 

2. Fatalny status aktualizacji systemowych. Do nadrobienia: KLIK.

 

Windows Vista Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.0.6001) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = 7.0.6001.18000)

 

 

i pokazuj się tylko log z otl a extras nie

próbowałem kilka razy skanować dalej to samo

opcje dobrze zaznaczone

 

Opcja "Rejestr - skan dodatkowy" ma być ustawiona na "Użyj filtrowania". OTL uruchomiony więcej niż raz przestawia ją na Brak.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
tylko gdzie jest to prawokliku Scal zapisalem na pulpicie bez tej opcji

 

Ta opcja jest domyślną pozycją w menu kontekstowym plików REG. Jeśli tej opcji nie widzisz, albo albo: to nie jest plik REG (zapisaleś jako TXT) lub jest rozkojarzona akcja. Inna metoda importuj: uruchom regedit jako Administrator i z menu Plik > Importu > wskaż ten plik.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
z tym dns mozesz mnie pokierowac

 

Tymczasowo zmień serwery DNS np. na Google: KLIK. To pomogło w innym temacie na forum przy nieotwierającej się stronie Facebook.

 

 

 

dolaczam tez log adwcleaner jakby byl potrzebny teraz wogole nie chodzi

 

Tego wątku z "nie chodzi" nie rozumiem. A po użyciu narzędzia należy go usunąć opcją Uninstall.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...