Skocz do zawartości

Niewłaściwy klucz zabezpieczeń sieci


keramti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś odinstalowałem i zainstalowałem nowa wersję sterownika Atheros AR2985 Wireless Network Adapter w netbooku żony, sterownik w menedżer urządzeń jest widocznie jako działający poprawnie po nowej instalacji. Problem zaczyna się ,gdy chcę się połączyć bezprzewodowo z internetem. Przed instalacją robiło to automatycznie ,a obecnie klikam na połącz i dostaje zwrot ,że mam wpisać klucz zabezpieczeń sieci. Wpisywałem MAC z rutera AIR live WN-200R ,nie pomagało, klucz z Mac Cisco EPC ,który dostałem od dostawcy też nie pomaga ( NIEZGODNOŚĆ KLUCZY ZABEZPIECZEŃ SIECIOWYCH) , resetowałem na obu ruterach i tez bez efektu. O jaki klucz się rozchodzi? Skąd go wziąć? Internet łączy się obecnie bez problemu za pomocą kabla lub internetu szerokopasmowego Play.

 

 

PROBLEM ROZWIĄZAŁEM SAM

 

System WIN7, wszedłem w konfigurację WN-200R, i tam dopiero znalazłem prawidłowe hasło do połączeń sieciowych status-Mode- SSID1 :WPA2-PSK i kliknąłem na konfigurację SSID1 i pokazało się hasło:). No to temat to poczytania i zamknięcia:)

Edytowane przez keramti
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...