Skocz do zawartości

Win32:Sirefef-AO(Rtk) i Win64:Sirefef-A(trj)


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacji Windowsa jeszcze nie pobrałam, jeśli będą problemy to dam znać.

Wiem, że FF muszę zmienić, bo już od kilku dni mi się przy wyświetlaniu strony startowej pojawia okienko z komunikatem, że przeglądarka jest przestarzała i należy ją zaktualizować.

Strona na której bywam to http://hafciarki.feen.pl/index.php. Ten problem miały również inne userki. W tej chwili nie wiem jak sobie radzą. Część chyba korzysta z IE inne z Chrome.

Z Javą 6 miałam ten problem, że tam są dla Windows x86 trzy wersje: Kernel, Online i Offline różniące się wielkością pliku. Pobrałam tę ostatnią, bo największa :cheer:

Widzę, że przy instalacji 7u4 zainstalowała mi się Java FX 2.1, nie wiem czy mi jest niezbędna?

 

Przepraszam, że tak marudzę, ale ciągle bardzo mało wiem, a na dodatek za moich czasów szkolnych obowiązkowymi językami była łacina i francuski, a więc angielski tylko przez tłumacza google, który jest beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Strona na której bywam to http://hafciarki.feen.pl/index.php Ten problem miały również inne userki. W tej chwili nie wiem jak sobie radzą. Część chyba korzysta z IE inne z Chrome.

 

Oto najnowszy Firefox 12.0 i wygląd strony:

 

hafciarki.th.png

 

Widzę opcję "Zaloguj", po kliknięciu pokazuje się na dole dialog logowania.

 

 

Z Javą 6 miałam ten problem, że tam są dla Windows x86 trzy wersje: Kernel, Online i Offline różniące się wielkością pliku. Pobrałam tę ostatnią, bo największa.

 

Na przyszłość: z punktu widzenia przeciętnego XP albo wersja Online albo Offline. Wybrałaś tę drugą, która nie wymaga podczas instalacji ściągania komponentów Java z sieci i OK.

 

 

Widzę, że przy instalacji 7u4 zainstalowała mi się Java FX 2.1, nie wiem czy mi jest niezbędna?

 

Czy to na pewno był instalator JRE a nie JDK?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Javę 7, to wpisałam w wyszukiwarkę Java 7 update 4. Otworzyła mi się strona Javy i stamtąd pobrałam. Czy mam odinstalować i pobrać ponownie ze strony którą mi podałaś?

Dzięki za info o logowaniu. Być może od pierwszych wersji FF coś się zmieniło. W związku z tym pobiorę aktualizację.

A czy można coś zrobić z tym Skypem? Ja mam kamerkę A4TechPC CameraH. Nie wiem dlaczego jej Skype nie obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o Javę 7, to wpisałam w wyszukiwarkę Java 7 update 4. Otworzyła mi się strona Javy i stamtąd pobrałam. Czy mam odinstalować i pobrać ponownie ze strony którą mi podałaś?

 

Jakie nazwy pozycji Java są widzialne w Dodaj / Usuń programy? Jeśli figurują w nazwie znaczniki "JRE", została zainstalowana właściwa wersja i nic nie należy już z tym robić.

 

 

A czy można coś zrobić z tym Skypem? Ja mam kamerkę A4TechPC CameraH. Nie wiem dlaczego jej Skype nie obsługuje.

 

Na razie nie wiem o co chodzi. Którą wersję 5 sprawdzałaś? Może przekonajmy się czy tak samo jest z najnowszym Skype 5.9 (KLIK).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

- Java: W dodaj usuń programy mam Java 6 update 32, Java 7 update 4 i JavaFX 2.1.0. W Program Files w Javie są dwa foldery jre6 i jre7, a więc chyba java dobra. Nie ma natomiast tej Javy FX2.1.0 choć w Dodaj/usuń jest.

- Skype: Chyba do wersji 5.5 był ten problem przy aktualizacji, a jak odinstalowałam wersję 4.2, to nie mogłam się na nowej w ogóle zalogować - wszystkie opcje nie działały. Mogłam jedynie wejść do swojego profilu z linka, o ile sobie dobrze przypominam. Teraz odinstalowałam Skypa 4.2 i zainstalowałam nowego. Wszystko chyba działa. Dzięki za mobilizację.

- Firefox: Zainstalowany. Ponieważ nie odinstalowywałam starej wersji, wszystkie dodatki zainstalowały sie automatycznie. ScrapBook został zaktualizowany i to w j. polskim jak poprzednia wersja.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...