Skocz do zawartości

Błąd podczas aktualizacji IE do wersji 9


Rekomendowane odpowiedzi

System Windows 7 Ultimate 32-bit.

 

7601.win7sp1_beta.100603-1800

7601.16562.x86fre.win7sp1_beta.100603-1800

 

 

Wersja IE jaka mam zainstalowana to - 8.0.7601.16562

 

Nie mogę zainstalować IE w wersji 9

 

Mam ściągnięty Plik: IE9-Windows7-x86-plk.exe

 

Instalator pod koniec wyrzuca taki błąd:

 

Program Internet Explorer nie zakończył instalowania

 

Mam tez problem z podłączeniem telefonów NOKIA do komputera za pomocą kabla USB w trybie PcSuite. Nie mogę zainstalować sterowników do modemu Nokia.

 

2050807800_1331808412_thumb.jpg

 

Program Nokia PC Suite 7.1.180.46 sterowniki kabla najnowsze a

N73 USB Modem ma ciągle błąd. Na innym komputerze ale z Win7 Home wszystko działa dobrze.

 

Robiłem aktualizacje on-line i tez to nic nie zmieniło. Podłączyłem tez nokie N95 i jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Nie mogę zainstalować IE w wersji 9

 

Mam ściągnięty Plik: IE9-Windows7-x86-plk.exe

 

Instalator pod koniec wyrzuca taki błąd:

 

Program Internet Explorer nie zakończył instalowania

 

Mało danych, ale może coś w tym typie: KLIK.

 

 

Mam tez problem z podłączeniem telefonów NOKIA do komputera za pomocą kabla USB w trybie PcSuite. Nie mogę zainstalować sterowników do modemu Nokia.

 

Widzę modyfikowany wygląd, a to sugeruje stosowanie określonych aplikacji. Czy przypadkiem nie używałeś narzędzia Sunrise Seven, a w nim opcji czyszczenia FileRepository?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Robiłem czysta instalkę Windowsa 7. Płyta z systemem nie była moja tylko pożyczona. Nawet nie wiem dokładnie co to za wersja systemu. Wiem tylko tyle że na pewno jest to Windows 7 ULtimate

 

Ja nie dokonywałem żadnych modyfikacji.

 

Po dokładnym zagłębieniu sie w temacie okazało się że system jest 'grzebany. W menu Start - AllPrograms jest zakładka Sunrise Seven.

 

To wszystko tłumaczy dlaczego mam problemy z aktualizacja IE9 i USB.

 

Czy mogę jakoś odwrócić te zmiany czy muszę na nowo instalować inny sprawny system?

 

Temat do zamkniecia. Juz sobie poradzielm z problemem. Wiinna byla okrojona wersja Windowsa 7. Zainsatalowalem system od nowa ale z innej plyty i wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza

Po dokładnym zagłębieniu sie w temacie okazało się że system jest 'grzebany. W menu Start - AllPrograms jest zakładka Sunrise Seven.

Jeśli Sunrise Seven zniszczono pierwotną zawartość C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository, to ma poważne skutki uboczne w niemożności instalacji sterowników + dysfunkcje Windows Update. Niestety naprawa tej usterki wymaga odtworzenia skasowanego FileRepository.

 

EDIT:

 

Oj, nie zauważyłam w pierwszym poście, że jest ten kwiatek w BuildLab i BuildLabEx:

 

7601.win7sp1_beta.100603-1800

7601.16562.x86fre.win7sp1_beta.100603-1800

 

Zestawienie "beta" (to nie jest finalny build stabilny SP1) + widzianych tu modyfikacji = nie warto się bawić w naprawy. Poza tym, pisałam nie widząc dzisiejszej edycji:

 

 

Temat do zamkniecia. Juz sobie poradzielm z problemem. Wiinna byla okrojona wersja Windowsa 7. Zainsatalowalem system od nowa ale z innej plyty i wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...