Skocz do zawartości

Problem z grafiką Asus GTX 560 Ti TOP


kedzior24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam karte Graficzna Asus GTX 560 Ti TOP. Nie była podkręcana wszystko jest tak jak było. Ale mam problem taki, że podczas gry niektóre elementy mi tak zanikają, migotają i wyskakują jakies trójkąty. Pierwszy raz zauważyłem to w Counter Strike Source, ale po wyłączeniu opcji multi core rendering i wait for vertical sync (czy coś takiego) problem zniknął. W niektórych grach np. NFS Most Wanted, Seorius Sam, Worms i Skyrim nie ma tego problemu ( w przypadku Skyrim czasami tylko jakiś mały rożek tak migota ale to nie jest problem.) Problem zaczyna się po włączeniu Heroes V lub Saints Row The Third (to tylko przykład... jest pewnie wiele innych gier). Tam tak ten ekran miga, że można szału dostac. Błagam pomóżcie mi. Mam nadzieje, że to nie wina karty graficznej, bo nie ma chyba ani miesiąca. Dodam jeszcze,że instalowałem sterowniki ze strony nvidi.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam takie pytanie trochę szersze - jak wygląda sytuacja z rzeczami o których pisałeś w poprzednich tematach tzn BSOD-ami, z BF2 i z dźwiękiem w Assasin Creed. Bo jak tak na to patrzę to wydaje mi się że najlepiej by było zrobić format, postawić od nowa Windowsa, wgrać nowe sterowniki i zobaczyć ile wtedy problemów zostanie. Chyba że reinstalowałeś ostatnio system operacyjny.

Odnośnik do komentarza

Te problemy nadal są. Mam zamiar zainstalować WIN 7 ale na razie muszę go kupić :). Jak kupie to zrobię formata. Może za ok. jakieś 2 miesiące będę go miał. Mam nadzieje ze po formacie wszystko będzie działało. Na poprzednim komputerze wszystko działało i nie miałem żadnych problemów (dźwięk, niedziałające gry itp.) tylko po jakimś czasie sprzęt był już za stary, a na tym nowym kompie jest super sprzęt i prawie nic nie działa (Blue screeny, charczący dźwięk, brak dźwięku w grach itp.). Na tym kompie już od zainstalowania Windowsa wszystko było pokopane i były problemy. Proszę odpowiedzcie mi czy jest możliwe, że te wszystkie problemy są spowodowane złym zainstalowaniem windowsa lub czymś w tym rodzaju czy to wada sprzętu? (coś się źle wgrało itp). Mi się wydaje, że to windows ale napiszcie swoje zdanie. Teraz do marcinkowkiego: jak sprawdzić zasilanie? O co ci chodzi?

 

 

Proszę odpowiedzcie. Te wszystkie problemy to moze byc wina tylko windowsa czy mam sprzet zepsuty? Wolalbym zeby windows bo sprzet ma jakis rok dopiero, a grafika miesiac.

Odnośnik do komentarza
Proszę odpowiedzcie mi czy jest możliwe, że te wszystkie problemy są spowodowane złym zainstalowaniem windowsa lub czymś w tym rodzaju czy to wada sprzętu? (coś się źle wgrało itp). Mi się wydaje, że to windows ale napiszcie swoje zdanie. Teraz do marcinkowkiego: jak sprawdzić zasilanie? O co ci chodzi?

Jeżeli chodzi o Windowsa to może być problem sterowników, nie można wykluczyć wady sprzętu, a jeżeli chodzi o zasilanie to czy zasilacz jest odpowiedni, wystarczająco wydajny do sprzętu.

No i podstawowa rzecz to jeżeli szukasz odpowiedniej pomocy powinieneś zastosować się do regulaminu tego działu i przedstawić specyfikację i niezbędne dane.

Odnośnik do komentarza

Zasilacz to Fortron FSP700-80BPN (85+). Mi sie wydaje ze to wina windowsa bo w niektorych grach jak np. GTA IV wylaczal sie dzwiek w glosnikach. W innych grach np. Paradise City tez byl ten problem ale wystarczylo zmienic zgodnosc na win 95. NIestety w GTA IV mozna miec windowsa od Xp do 7. Od nowosci dzwiek charczal w glosnikach i nie jest to wina glosnikow bo na innych bylo to samo (udalo mi sie to zminimalizowac). Jesli chodzi o grafike to moze sprawdze ja na innym kompie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...