Skocz do zawartości

Aplikacja Net-Log


AndrzejGdz

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie. Z prostej przyczyny: Net-log operuje tylko na urządzeniu, na którym został odpalony, a nie widzę sensu i wielkich możliwości implementowania rozwiązań, które pozwalałyby na listowanie informacji dostępnych na stronie konfiguracyjnej routera, zwłaszcza, że z Twoim urządzeniem nie ma normalnego systemu porozumiewania się (czyt. z linii komend):

http://serverfault.c...sco-ios-devices

 

PS. Rozumiem, że uruchomić program i sprawdzić, co jest w logu (podane są wszystkie nazwy poleceń!) jest zbyt wielkim problemem.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zadnym specem w temacie sieci.

A pytam dlatego ze mam problem; z niewiadomych dla mnie przyczyn ruter Linksys WAG200 kilkanascie lub kilkadziesiat razy na dobe zrywa/ł polaczenie.

Net mam z Netii 20Mb/s i w BOA tlumacza mi ze to lezy po stronie mojego sprzetu te zrywanie bo u nich na centrali jest ok.

Od dwoch dni dziwnym trafem ruter sie nie rozlacza ale przeciez 24 godz na dobe nie obserwuje czy jest zrywane polaczenie.

Dlatego spytalem czy majac tą aplikacje mialbym dostep do informacji kiedy o ktorej bylo zerwane polaczenie.

Tym bardziej ze mam wlaczony 24godz na dobe a po nocy nie jestem w stanie stwierdzic czy byly jakies rozlaczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...