Skocz do zawartości

Serwery Counter-Strike


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Też długo nie grałem. Od kiedy mój team się posypał z braku czasu na steama nie wbijałem, z rok będzie, ale zapodam Ci fajne serwy Frag Executors, najlepszej drużyny Polski. Kiedy ostatnio grałem na ich serwach poziom był git, choć nie wiem jak teraz. Poprzez dużą popularność sporo botów mogło się tam uaktywnić .

91.102.118.28 port 27028 21 slotów brak hasła

92.43.114.164 port 27030 21 slotów brak hasła

92.43.114.164 port 27038 16 slotów deathmatch bez hasła

 

Nie powinno być cheatów, choć Vac/Vac2 też da się spokojnie ominąć. Admini( gracze Fx) powinni być często na serwie bo to ich serwy i tam ćwiczą i śledzą co się dzieje na serwie. W sumie na prawdziwych treningach gdzie są poćwiczyć taktyki wykopują pewnie z serwera wszystkich i zakładają hasło i sami między sobą grają. Może bierni będziesz miał przyjemność grania ze złotą piątką :D Rok temu jak jeszcze czynnie grałem w ligach ClanBase i GB to było stare Fx( Ben, izzy, tjb, pionas, dok) wbił gościnnie prawdziwy Lord z dawnego MeetYourMakers , miałem przyjemność stoczyć z nim 2 rundy, później poszedł, mówię Ci poziom nie porównywalny nawet z bardzo dobrymi graczami steamowymi, warto było naprawdę:)

 

Miałem sporo bardzo dobrych serwów aktywnych( aimy na poćwiczenie skilla, deathmatche na refkles, serwy TP na poćwiczenie gry zespołowej), ale nie chcę załączać steama bo by się pewnie parę h aktualizował przez bardzo długie nie wchodzenie na niego. Być może sporo wygasło, nie wiem. Lepiej pograj sobie na serwie Fx TP, poćwiczysz grę drużynową , serwy FFA to są dla rasherów co nie mają pojęcia o zespole i taktykach czyli botków :lol:

 

Jak będziesz grał na poważnie w csa , poćwiczymy, wrócę do formy i można do ligi ESL 2VS 2 się zapisać na początek później jak czas pozwoli namówię dawną paczkę z klanu i pobawimy się :D

Odnośnik do komentarza

To ja dołączę się do tematu i podam moje serwery.

 

[FFA]- 94.23.94.93:27016

[base Builder]- 94.23.94.93:27059

[DiabloMod]- 94.23.94.149:27055

[DeathRun]- 94.23.94.149:27047

[Zombie]- 91.200.35.180:27043

[surf]- 91.200.35.180:27051

[Aim/Awp]- 88.199.98.69:27018

 

Link do strony, można znaleźć odwiedzając mój profil

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...