Skocz do zawartości

Przerywana ramka dookoła ikon


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

DawidS28

 

Odpada. Ten Focus Remover to biblioteka 32-bitowa, czyli co najwyżej można ją wstawić do SysWOW64 i nie będzie to mieć skutków dla domyślnego eksploratora 64-bit, tylko niedomyślny 32-bitowy pokaże zmianę. Nawiasem mówiąc, nie jest to wdzięczne rozwiązanie w aspekcie takiej drobnostki jak kropki, ten moduł jest trwale załadowany w procesach.

 

 

 

jarecki007

 

Bardzo proszę o podanie dokładne gdzie w opcjach mojego systemu Vista 64 mogę to wyłączyć. Szukam już dość długo, w opcjach ekranu i efektach tego nie ma, więc gdzie

 

To na XP jest w ustawieniach wizualnych. Na Vista opcja wyniosła się do: Panel sterowania > Ułatwienia dostępu > Centrum ułatwień dostępu > Ułatw korzystanie z klawiatury > odznacz Podkreśl skróty klawiaturowe i klawisze dostępu. Opcja wygląda na pozornie nie związaną, ale po jej zaznaczeniu zaczynają się pojawiać kropkowane obrysy elementów. Wprawdzie ja notuję te obrysy w oknie Mój komputer i widokach folderów a nie na Pulpicie, ale sprawdź to (i nie podałeś gdzie konkretnie kropki widzisz).

 

focusu.png

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...