Skocz do zawartości

Kaspersky - mysz nie działa ;/


madafak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam mam taki oto problem

 

Moja dziewczyna posiadała 30 dniowa wersje antyvirusa kasperskiego i chciała go usunac i zainstalowac cos nowego.

 

Po jego dezinstalacji i ponownym uruchomieniu komputera nagle nie ma internetu i nie działa Myszka pod zaden z portów USB jak i z przodu i z tylu o wejsciu PS nie wspomne.

 

Po instalacji sterowników do myszki wyskakuje : System windows pomyslnie załadowal sterownik urzadzenia dla tego sprzetu, ale nie moze odnalesc urzadzenia sprzetowego. ( Kod 41)

 

Wiec prosze o szybka pomoc bo naprawe nie wiem co juz robic szukalem wszedzie ale nikt nie dał konkretnego rozwiazania tego problemu

 

 

z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Pad myszki po deinstalacji Kasperskiego = nie został zdjęty filtr Kasperskiego nałożony na klasę myszy. Z klawiatury klawisz z flagą Windows + R, wpisz cmd, następnie wpisz komendę przepisywania filtrów:

 

REG ADD HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E96F-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} /v UpperFilters /t REG_MULTI_SZ /d mouclass /f

 

ENTER. Zresetuj system.

 

2. Brak internetu = może być podobnie. Nie zdjęte elementy Kasperskiego z właściwości połączenia.

 

 

PS. Nie rozwiązuję żadnych spraw technicznych via PW. Prawi o tym mój status.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Co do internetu, nie zostały podane żadne akcje, bo w pierwszej kolejności miała zostać przywrócona mysz, by można było komfortowo nawigować. Do wykonania:

 

1. Panel sterowania > Połączenia sieciowe > z prawokliku pobierz Właściwości połączenia i w karcie Ogólne na liście sprawdź czy występują jakieś komponenty Kasperskiego. Znalezione podświetl i odinstaluj. Restart komputera.

 

2. Poprawkowe usuwanie śladów Kasperskiego za pomocą firmowego narzędzia Kaspersky Remover. O ile oczywiście będzie to można pobrać ...

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Noo cos czuje ze tutaj jest wiekszy problem z tym internetem cos wiecej ten Kaspersky poje... w tym necie -,- wiec chyba nie pomozecie ;/

 

Wyrażaj się jasno. Czy we Właściwościach połączenia są komponenty Kasperskiego? Jeżeli są, muszą zostać odinstalowane. Dodatkowo, w cmd wpisz komendę (przypominam o spacjach ...):

 

reg delete HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network /v Config /f

 

Zresetuj system.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...