Skocz do zawartości

nie widać połączenia z hostem przez gameranager


kvasior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem.. Chcę pograć z kumplem w bitwe o śródziemie II przez gamerangera. Gra się wlącza jednak nie widac połączenia.. Dodam, że próbowalem tego na 2 innych laptopach w mojej sieci (połączenie przez 1 router) i to działa (więc winę routera można wykluczyć). Wersje gry mamy taką samą. Zaporę mam wyłączoną. Próbowałem odpalić inną grę- fife przez gamerangera, jednak jest to samo.. Dodam, że wykluczam też winę samego gamerangera, próbowałem go przeinstalować, jednak nic to nie dało.. Jeszcze gdzieś 3 miesiące temu wszystko działało. Może ktoś mi pomóc, w czym tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Korzystasz z radiowego internetu czy po kablu (chodzi o dostawcę)?

 

Próbowałeś odinstalować McAfee? Przeszedłem już dużo z programami tej firmy, efekt jest taki, że obecnie omijam je szerokim łukiem.

 

Bonjour od Apple - również nie lubię: ze względu na często powodowane problemy nie lubię, jak coś mi się wtrynia w LAN, a jest dorzucone do Safari (zainstalowałem go nieświadomie, nie zdając sobie sprawy, że coś takiego zalęgnie mi się na kompie). Do wywalenia.

 

Jak dla mnie podejrzany jest jeszcze Pando Media Booster.

 

Jeśli to wykonasz i nic nie da, to przedstaw jeszcze raz taki sam zestaw logów.

Odnośnik do komentarza

Korzystam z internetu radiowego. Próbowałem połączyć sie z routerem kablem jednak niczego to nie zmieniło. Dziwne jest to, że na innych komputerach w domu połączenie przez gamerangera działa. A potrzebuję tego na moim komputerze.

Co do McAfee.. mam to oprogramowanie oryginalnie z systemem i jeszcze ani razu mnie nie zawidło ;) a nie chce się bawić w przywraania systemu po usunięciu go.. Dodam, ze u siostry na laptopie jest ta sama wersja McAfee i wszystko śmiga tam..

Pando Media Booster usunąłem jednak nic to nie dało..

Można jakoś ominąć usuwanie McAfee?

Odnośnik do komentarza

Jest:

 

  UDP	   192.168.0.197:5353	 *:*				    
[mDNSResponder.exe]
 TCP	   127.0.0.1:5354		 Kwas-Komputer:0	    NASŁ¥UCHIWANIE
[mDNSResponder.exe]
 UDP	   169.254.121.92:5353    *:*				    
[mDNSResponder.exe]
 UDP	   192.168.0.197:5353	 *:*				    
[mDNSResponder.exe]
 UDP	   [::]:49153			 *:*				    
[mDNSResponder.exe]

 

To jest fragment Bonjoura.

 

Wywal to według tego:

http://www.howtogeek.com/howto/6456/what-is-mdnsresponder.exe-bonjour-and-how-can-i-uninstall-or-remove-it/

 

Rozumiem, że Gameranger działa z innych kompów, tak?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...