Skocz do zawartości

Problem z katalogiem użytkownika


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mam następujący problem. Kilka dni temu zgłosił się do mnie user z informacją, że zniknęły jego dane z pulpitu, moich dokumentów i wszystkiego, co siedzi w katalogu użytkownika. On nic nie robił, po prostu uruchamia pewnego dnia lapka i nie ma nic. No to ok, biorę sprzęt na oględziny, odpalam go, sprawdzam - na jego koncie faktycznie nie ma. Wchodzę w (partycją systemową jest C) D:\Documents and Settings\user - wszystkie dane są. No to, kurka wodna, czemu profil odpiął się od swojego katalogu i w C:\D & S walnął nowy? Udaję się zatem do lusrmgr.msc, na sztywno dopisuję ścieżkę do katalogu, zmieniam cacls-em prawa dostępu do plików, odpalam jeszcze raz konto usera... niespodzianka: nie działa.

 

Stąd moje pytanie: coś pominąłem? Czy to raczej wina uwarunkowań ode mnie niezależnych? Jakaś nadzieja na szybkie zrobienie tego? Mogę skopiować ręcznie wszystkie pliki, ale to obejście, a nie rozwiązanie problemu.

 

System to Win XP PL SP3 x86. Aktualnie nie mam do niego dostępu (będę miał jutro). Jeśli nie obędzie się bez Dziennika Zdarzeń (gdzie, przyznaję szczerze, nie zaglądałem z powodu braku czasu) i chociażby OTL-a, to postaram się jutro dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...