Skocz do zawartości

Komputer "jedzie" na resztkach, partycja D: zniknęła


Darnovc

Rekomendowane odpowiedzi

Stary wyjadacz widze z ciebie. O mnie sie nie martw i nie licz, ze dofinansuje jakis serwis.

Ile kosztują teraz posiadacz googla i mózgu może się dowiedzieć w 5 minut.
denerwujesz sie? Zupelnie nie potrzebnie. Wisi mi ile kosztuje taka stacja. Widze, ze nie jestes w temacie. Na uzyszkodnikach nikomu sie nie zwroci taki zakup. To inna bajka - wypadles z rynku czy cie wyrzucili za fachowosc i teraz szpanujesz tu i tam? :lol: Ogarnij sie bo tracisz wiarygodnosc.
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie nadymaj się tak mareczku, bo jedyne co osiągniesz to zepsute powietrze. Popytaj się mądrzejszych gdzie jeszcze możliwe jest używanie lutownic. Nie dla wszystkich świat się kończy na pecetach. Czy będziesz chodził do serwisu jest mi obojętne, choć z wiedzą jaką posiadasz choćby o PC, to postanowienie o NIE, jest pewnie równie niezłomne jak odejście z forum. Powodzenia z Wikipedią i piekarnikiem oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Takich jak Ty serwisantow bylo tu juz (ja pamietam chyba dwoch) kilku. Kazdy z nich pyszczyl i pouczal malutkich. Smieszni byli wypisujac madrosci niestworzone. Smieszny jestes i Ty. Jakim piekarnikiem - nie wiem o co Ci chodzi i nie chce wiedziec. Przypomne tylko , ze pyszczysz do dzieciakow kilkunastoletnich, gospodyn domowych, calkowitych laikow. Zmien ton z ksiezowskiego na familijno-pomocny misiu kolorowy :lol: . Nie masz juz powrotu na jakis serwis w Kozich Dolach? Wspolczuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...