Skocz do zawartości

Grupa domowa


Tivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mega problem z stworzeniem grupy domowej na moich 2 lapkach i stacjonarnym PC, otóż zakupiłem Win7 Ultimate (mając nadzieje, że wszystko będzie śmigać) wszędzie wgrane x86. I teraz tak chce na Stacjonarce stworzyć tą grupę domową więc tworzę, udostępniam sobie pliki itd. Lecz na laptopach nie ma czegoś takiego jak Przyłącz się do grupy domowej tylko Utwórz grupę domową -.-

Próbowałem jeszcze według poradników zrobić "Grupę domową" przez zmiany nazwy komputera/domeny, Ustawiając wszędzie taką samą nazwę Grupy Roboczej, wszystko fajnie niby teraz wszystkie urządzenia się widzą lecz nie można do nich wejść, pomimo tego, że udostępniam foldery dla wszystkich itd. w opcjach internetowych też wszystko jest dobrze ustawione, wyłączyłem nawet hasło "Udostępnianie chronione hasłem" jest wyłączone.

Ktoś mógł by mi pomóc co z tym zrobić?

 

P.S nie mogę dodać jednego SS bo pisze, że jest zbyt duży choć ma tylko 518x295 i 24kb http://imageshack.us...7/54160989.jpg/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...