Skocz do zawartości

1gb ramu a widzi 32mb


milorex

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja kupiłem na allegro dwie kości Samsunga do mojego starego PC-ta. Napisane było, że nie będą pasowały pod chipset Intela ( mam chipset SiS-a).

Cześć i chwała wystawcy, że ostrzega kupujących, ale i tak to jest lipa lub jakiś przewał jeśli chodzi o oryginalność. CPU-Z twierdzi, iż kości są Kingstona.

No ale mój komp "kupił" te pamiątki i ma się dobrze z nimi :)

Odnośnik do komentarza

Podsumowujac; moze byc tak, ze sa to partie wyprodukowane dla producentow sprzetu w malych partiach do konkretnych specyfikacji i przy szybko zmieniajacej sie sytuacji rynkowej. Nie ma zatem dostatecznych danych technicznych na sieci. Dodatkowo skosnoocy chca sie teraz pozbyc zapasow g...na i pchaja to hurtowo w swiat. Tak tez i znalazlo sie na allegro. Nikogo nie obchodzi, ze naklejki nie sa kompatybilne z chipami, a cena przyciaga nabywce.

Temat chyba mozna zamknac jesli milorex nie ma wiecej pytan. Szkoda tylko nastepnych klientow bo kosci jakie znalazl na allegro Belfegor takze nie maja potwierdzenia danych na nich zawartych w rzeczywistosci. Moze komus zadzialaja, ale watpie.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie dla tego sugerowalem zamkniecie. :)

marcinkowski nie odkrywaj ameryki w 2012 roku. Pierwszy twoj link pokazuje dokladnie to co napisalem w poscie nr23. Szkoda, ze nie byles taki szybki wczesniej.

Zdjecia z drugiego linku zamieszczalem w poscie nr. 12

Czytaj moje wypowiedzi ze zrozumieniem. To wyglada na przekret i nie koniecznie zrobiony w Polsce. Naklejka nie zgadza sie ze specyfikacja producenta. Mysl co piszesz i przeczytaj post nr 29 jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...