Skocz do zawartości

Problem z pendrivem skróty zamiast folderów


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

GMER mnie nie co zastanowił. W OTL nic ciekawego. Na temat pendrive:

 

1. Podepnij go i zweryfikuj pod jaką literą został zmapowany.

 

2. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej, podstawiając pod X literę pendrive:

 

:Files
X:\*.lnk
attrib /d -s -h X:\* /C

 

Klik w Wykonaj skrypt.

 

3. Przedstaw log z wynikami usuwania pozyskany w punkcie 1 oraz log z USBFix z opcji Listing.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Logi z OTL pokazywane ponownie nie były mi potrzebne (usuwam), w końcu nic w nich nie wykryłam, tylko log z usuwania. Plików skrótów LNK na urządzeniu nie było, wnioskuję że wcześniej usunięte ręczne. Druga komenda zdejmowania atrybutów z folderów się nie wykonała ze względu na mój błąd = z rozpędu nie dodałam wszystkich przełączników attrib (tylko /d zamiast /s /d). Powtórz w OTL skrypt o następującej postaci:

 

:Files
attrib /d /s -s -h D:\* /C
rd /s /q D:\RECYCLER /C

 

Tylko log z wynikami przetwarzania skryptu zaprezentuj.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Zadanie wygląda na wykonane. Czy widzisz już swoje foldery na urządzeniu? Jeżeli tak, sprawa jest ukończona i aplikuje się Sprzątanie w OTL.

 

PS. Wykonaj drobne aktualizacje w systemie tzn. m.in. Java: KLIK. A wszystkie wtyczki Adobe Flash widzialne w Dodaj / Usuń programy możesz odinstalować, gdyż posługujesz się Google Chrome z własnym wbudowanym Flashem.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...