Skocz do zawartości

Nero Video 11 odmawia współpracy


Punisher2010

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Próbowaleś najprostszej opcji, tzn. reinstalacji pakietu? Skoro pakiet oryginalny, widzę tu bezpośredni kontakt z supportem Nero.

 

No cóż, ten rodzaj błędu jest na forum Nero bez konkretnego rozwiązania: KLIK. Aczkolwiek są tam wzmianki jakoby pochodzące od supportu Nero, na temat aktualizacji sterowników karty graficznej.

 

Just to followup on this - I received a note back from support who looked at the support cab I had sent them and suggested reinstalling my video driver. Although i hadn't been having any video problems, when I attempted to update the ATI driver, the install would fail. This has been a recurring problem with ATI drivers (unable to update or clean out the driver completely), so I got frustrated enough to do a clean Windows reinstall yesterday. Aside from having to reinstall all my applications, Video seems to be working fine for the moment.

 

(...)

 

Today I got an answer from TS.

They told me to check for driver updates for the graphic card. :blink:

Why should this be a problem now? And how could this driver crash NV just in the state of loading a project?

Hope I'll get a better answer next days.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Skoro pakiet oryginalny, widzę tu bezpośredni kontakt z supportem Nero.

 

W nawiązaniu do tego support zaleci pobranie pliku GetSupportFiles i po wygenerowaniu logów przesłanie zwrotne.

Miałem inny problem z Nero 9 i dzięki temu udzielono mi trafnej porady.

Czy to czysty system czy upiększany? Bo to może być skutek.

 

Ewentualna reinstalacja powinna być wykonana po użyciu General-CleanTool.

Odnośnik do komentarza

Robiłem reinstalację.

 

Rozwiązałem już problem. Jako iż ponowna instalacja pakietu nie przyniosła skutku, doszedłem do wniosku iż winowajcą jest .Net Framework 4.5 Developer Preview, który jest pomieszany z wersją 4.0 (niektóre jego pliki i usługi mają numer 4.0 a nie 4.5 i to powoduje że wszystko co jest pisane pod 4.0 się z tym gryzie) i nie do końca kompatybilny z nowymi wersjami Nero.

 

Problem rozwiazało usunięcie wersji 4.5 i instalacja stabilnej wersji 4.0 :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...