Skocz do zawartości

Brak sieci lokalnej


Arekzmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kolega polecił combofix i po użyciu sieć lokalna przestała działać. Internet mam mobilny, więc działa.

 

Nie działa sieć lokalna, mam dwa komputery połączone. Klikałem napraw sieć, konfigurowałem od nowa sieć, używałem winsockxpfix.exe . Nie pobiera adresu sieciowego, ograniczona łączność.

 

Użyłem programu combofix, ponieważ wskoczył mi na serwer www trojan iframe script, prawdopodobnie przez totalcomandera.

OTL.Txt

Extras.Txt

ComboFix.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zbędne posty usuwam i temat ustawiam do porządku. Takie są właśnie skutki używania ComboFix na własną rękę tym bardziej, że w twoim wypadku nie było to sensowne bo program i tak nic pożytecznego nie wykona a tylko ci zaszkodził. Czy internet działa jeśli wejdziesz w tryb awaryjny z obsługą sieci?

 

Użyłem programu combofix, ponieważ wskoczył mi na serwer www trojan iframe script, prawdopodobnie przez totalcomandera.

 

Ale po co? To nie jest narzędzie pod taki typ infekcji. Takie rzeczy diagnozuje się za pomocą np. skanera Wepawet

Odnośnik do komentarza
Kolega polecił combofix i po użyciu sieć lokalna przestała działać. Internet mam mobilny, więc działa.

 

Nie działa sieć lokalna, mam dwa komputery połączone. Klikałem napraw sieć, konfigurowałem od nowa sieć, używałem winsockxpfix.exe . Nie pobiera adresu sieciowego, ograniczona łączność.

 

Sprawdź status sterownika NetBIOS. Start > Uruchom > devmgmt.msc, w menu Widok włącz pokazywanie ukrytych urządzeń, co ujawni listę Sterowników niezgodnych z Plug and Play. Na liście wyszukaj sterownik o nazwie NetBios przez TCP/IP, z dwukliku otwórz jego Właściwości i wejdź do karty sterownik, by sprawdzić aktualny stan usługi. Tam ma stać Typ startowy System. Jeśli jest inne ustawienie, dostosuj i zresetuj komputer.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jest jak trzeba typ startowy system. Wrzuciłem od nowa logi, kombinowałem już na sto różnych sposobów, uruchamiałem usługi związane z siecią, wyłączyłem zapore i nadal nie pobiera ip i jest ograniczona łączność lub brak łączności. Wcześniej połączenie trwało kilka chwil poprzez kreator windows, a teraz kreator na tym kończy ustawianie z błedem i jest napisane żeby zmienić ustawienia lub ręcznie konfigurować. Robiłem na stałe ip to jest połączenie ale nie działa.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza

Nowe logi niepotrzebne, nic nie wnoszą do sprawy. W OTL Extras stoi taki oto błąd:

 

Error - 2012-01-07 07:21:11 | Computer Name = HP12 | Source = MadgeTRN | ID = 5086

Description = Karta Madge Smart 100/16/4 PCI Ringnode: Karta nie mogła zostać uaktywniona

w pierścieniu. Upewnij się, że kabel płatowy jest podłączony poprawnie, wszystkie

zestawy LAA są unikatowe oraz że karta jest skonfigurowana na poprawną szybkość

pierścienia. Zauważ, że 100 Mb/s Token-Ring (HSTR) może działać tylko w trybie DTR

(pełny dupleks).

 

Sprawdź we właściwościach karty sieciowej jej ustawienia.

 

 

PS. Odinstaluj w prawidłowy sposób ComboFix, w Start > Uruchom > wklejając komendę "C:\Documents and Settings\d530\Pulpit\ComboFix.exe" /uninstall.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
13.02.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...