Skocz do zawartości

bład 500 na yt


Lucky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż od 4 lub 5 dni gdy chcę wejść na swój kanał YT (nie zalogować się tylko wejść) wyskakuje mi bład 500

 

500 Internal Server Error

 

Niestety, wystąpiła jakaś nieprawidłowość.

 

Do rozwiązania problemu wysłano zespół świetnie przeszkolonych małp.

If you see them, show them this information:

Potem jest ciąg znaków.Wiem tylko tyle, że jest to błąd serwera. Ale siedzi mi to już od 5 dni i nie mogę nic z tym zrobić...

Myślałem czy może jest to związane z nowym wyglądem yt (bo może jest to wersja jeszcze niestabilna). Nie mam pomysłu co mogę w tej sprawie zrobić.

Prosze o odp

EDIT

Dodam iż nie tylko ja nie mogę wejść na swój kanał lecz inne osoby także.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Niestety, wystąpiła jakaś nieprawidłowość.

 

Do rozwiązania problemu wysłano zespół świetnie przeszkolonych małp.

If you see them, show them this information:

 

Mi takie coś się pojawiło jak wysyłałem za pomocą komunikatora (WTW) link na YT i przypadkiem na końcu dopisałem apostrof.

 

Sprawdź czy wpisujesz poprawny adres (bo pewnie klikasz z automatu pierwsze co ci przeglądarka poda).

Odnośnik do komentarza

Zależy i to bardzo. Ale usunięte ponieważ mogę dodawać filmy. Z tego co sie dowiedziałem to wyskakiwało to osobą przy poprzedniej zmianie wyglądu YT.I własnie ktoś sie wypowiedział iż jest to problem z tym, że to jest niestabilna wersja, ale na ile to jest prawa to nie wiem.

EDIT

Odkryłem coś :D

Gdy kilkam na odświeżenie to pojawia mi się komunikat YT "Ta aplikacja jest obecnie nieosiągalna" czy to oznacza, że mam czekac??/

Odnośnik do komentarza

Hm...

http://webcache.goog...lient=firefox-a

 

Tyle z WebCache'a, pomysłów na razie nie mam. Wyślij maila do YT.

 

Gdy kilkam na odświeżenie to pojawia mi się komunikat YT "Ta aplikacja jest obecnie nieosiągalna" czy to oznacza, że mam czekac??/

To znaczy, że robią swoją nową odsłonę i do czasu zakończenia bety mogą się dziwne rzeczy dziać, a i nie wszystko jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...