Skocz do zawartości

Brak stabilności explorer.exe wywołany przez przeglądarki


Gość BelHeI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie jestem w stanie napisać, po jakim zabiegu mam problem z stabilnością procesu explorer.exe przy włączeniu dowolnej przeglądarki[problem testowałem i wykryłem na Opera 10.53 i 10.60beta, Chrome w najnowszej wersji.

Przeglądarki są oczywiście świeżo zainstalowane, bez zbędnych dodatków. Wszelakie ochrony zabezpieczeniowe zostały również wyłączone, ale to niczego nie zmienia.

Testowałem również firefoxa, ten zaś działał bezproblemów w przeciwieństwie do poprzednio testowanych.

Dodam również, że uruchomię operę przy włączonym już wcześniej firefoxie to proces explorer.exe chodzi bez zarzutów.

 

Pozdrawiam.

 

Edit:

Pozwoliłem wyedytować sobie temat, aby bardziej odzwierciedlić swój problem i pomóc Wam w znalezieniu przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Explorer.exe nie wysypuje się ani przy menu kontekstowym, ani przy wchodzeniu w jakikolwiek foldery.

Pomimo, iż nie miałem problemów wynikających z błędnych wpisów w menu kontekstowym, to sprawdziłem to dodatkowo programem ShellExView, który tak jak już z góry założyłem, żadnego błędnego wpisu nie znalazł.

 

Proces explorer.exe wysypuje się losowo i to bez określonej czynności. Potrafi się zawiesić nawet, kiedy nic nie robię przy komputerze.

 

Edit:

Tego się nie spodziewałem. Explorer.exe wieszał się, ponieważ kolidował z najnowszym bulidem Opery 10.60 o.O.

Jedyne co mi pozostaje, to czekać na nowszą wersję, pozbawioną danego problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...