Skocz do zawartości

Nieusuwalny plik JET..... tmp


lukasz77

Rekomendowane odpowiedzi

To moze drobiazg jednak nie moge na ten temat nic znaleźc w necie,

folder - C:\Documents and Settings\nazwa profilu\Ustawienia lokalne\Temp\ plik zmienia nazwy np JET6939.tmp lub JET8C51.tmp i jest ciagle modyfikowany a ja nic z nim nie robie, nie da sie go usunac z tego folderu z ktorego mozna przeciez wszystko usuwac, czy moze ktos wie co to jest , i czy mozna go probowac usuwac np kill boxem czy czyms takim

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
folder - C:\Documents and Settings\nazwa profilu\Ustawienia lokalne\Temp\ plik zmienia nazwy np JET6939.tmp lub JET8C51.tmp i jest ciagle modyfikowany a ja nic z nim nie robie, nie da sie go usunac z tego folderu z ktorego mozna przeciez wszystko usuwac, czy moze ktos wie co to jest , i czy mozna go probowac usuwac np kill boxem czy czyms takim

 

Pliki tego pokroju często są w użyciu. To pochodne silnika bazodanowego JET (KLIK / KLIK) i nie ma tu nic nienormalnego. Folder Temp zostanie opróżniony metodą na resecie, za pomocą TFC - Temp Cleaner. Pliki tego rodzaju powstaną na nowo, w zależności od potrzeby.

 

 

Drobna uwaga: Unlocker ładuje teraz jeszcze więcej śmieci w instalatorze, w zależności od ustawień regionalnych systemu są podawane także śmieciarskie toolbary. To soft sponsorowany, niestety czyste "freeware" to już nie jest i trzeba uważać, by nie wpuścić szajsu w system.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Unlocker ładuje teraz jeszcze więcej śmieci w instalatorze, w zależności od ustawień regionalnych systemu są podawane także śmieciarskie toolbary. To soft sponsorowany, niestety czyste "freeware" to już nie jest i trzeba uważać, by nie wpuścić szajsu w system.
Dlatego też linkuję do wersji na dobrychprogramach. Tamta wersja jest ogołocona z tego typu "dodatków". Sprawdzałem to rozbierając instalator.

 

PS. Eh... O Googlu zapomniałem... :P

http://www.pcreview.co.uk/forums/thread-2379262.php

Odnośnik do komentarza
Dlatego też linkuję do wersji na dobrychprogramach. Tamta wersja jest ogołocona z tego typu "dodatków". Sprawdzałem to rozbierając instalator.

 

E, coś nie za bardzo to sprawdziłeś. To jest dokładnie ten sam instalator. Sprawdź sobie sumę kontrolną MD5 i wagę obu plików. DB nie wolno modyfikować zawartości EXE (naruszenie licencji), hostują oryginał. Oto instalator z DB i jego zawartość:

 

tempgh.th.png pluginsdir.th.png

 

Jest tu obiekt Quickstores (to jest jeden z pasków, drugi to Bing i ten to mnie nie razi, oraz stary eBay = to było już wcześniej). Nie widzisz tego podczas instalacji, bo przypuszczalnie podaje Ci instalator to co jest przeznaczone dla Twojej strefy regionalnej. Ale w EXE to jak najbardziej jest. A tu jeszcze na Wildersach obrazek jak wygląda ten śmieć po instalacji: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Hmm... Kilka dni temu hostowany na DP instalator ważył niewiele ponad 200KB i go właśnie sprawdzałem. Teraz właśnie zerknąłem na tą stronę i rozmiar tam podawany zgadza się z tym, co podają na stronie domowej Unlockera. To samo się tyczy sum MD5.

Mam jeszcze na dysku tamtą obciętą wersję, waży ona:

Unlocker1.png

 

W środku jest takie coś:

Root_png_300x300_q85.jpg

 

Jak widać folderu $TEMP z tymi toolbarami brak.

 

 

Zawartość folderu $PLUGINSDIR:

PluginsDir_png_300x300_q85.jpg

 

Czyli jednak DP prawdopodobnie dopuściło się nagięcia licencji...

Edytowane przez deFco247
Odnośnik do komentarza
Kilka dni temu hostowany na DP instalator ważył niewiele ponad 200KB i go właśnie sprawdzałem.

 

Nie sądzę, by naruszyli licencję przez manual. Musieli skądś pobrać ten plik. Np. na Filehippo jest ciągle ten kastrat 215KB (w $COMMONFILES\Unlocker\$PLUGINSDIR siedzi stary sponsor eBay). Kilka innych serwisów także dysponuje takim instalatorem. Tu musiało być jedno źródło dla tego pliku. Być może to autor dał taką wersję na samym początku, a potem ją podmienił na grubszą z większą ilością sponsorów. Tego już nie wiem.

 

Można ściągnąć ze strony producenta ciut starszą wersję portable Unlocker. Ten wariant jest jeszcze mniejszy niż instalator kastrowany i nie ma żadnych sponsorów.

 

ale z tych wszystkich polskich dobre programy , programosy itd ja juz nic nie sciagam , tam wszystkie instalki sa zawirusowane, szukam stron producentow

 

DB na pewno nie udostępnia zawirusowanych. Jeśli coś AV wykrywa to: sponsora który jest w oryginale (DB często nie informuje, że np. jest moduł skrótów eBay czy śmieć Ask Toolbar a na to niektóre skanery reagują traktując jako niepożądany adon reklamodawczy i to się zgadza i nie ma tu nic do rzeczy zerowa szkodliwość obiektu = to nadal śmieć) lub false alarm na kompresji pliku.

Fakt, ja nigdy nie pobieram z takich serwisów, zawsze idę na stronę producenta.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...