Skocz do zawartości

Trzaski podczas odsłuchu i nagrywania


Asparte

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A ja tak zapytam. @3oo proponował to na 2 stronie aby podmieć kartę na taką na USB (koszt od 1zł(allegro) do 10zł(w sklepie)) ?? Bo być może jakiś przetwornik A/C na dostał. Ewentualnie jeszcze zasilacz mogą iść jakieś tętnienia..a tego bez oscyloskopu nie sprawdzisz.

Tym frapsem to nagrywasz przez połączenie wyjścia audio i wejścia audio? fizycznie kabelkiem? czy poprostu mikrofon i komentujesz :)

Odnośnik do komentarza

A ja tak zapytam. @3oo proponował to na 2 stronie aby podmieć kartę na taką na USB (koszt od 1zł(allegro) do 10zł(w sklepie)) ?? Bo być może jakiś przetwornik A/C na dostał. Ewentualnie jeszcze zasilacz mogą iść jakieś tętnienia..a tego bez oscyloskopu nie sprawdzisz.

Tym frapsem to nagrywasz przez połączenie wyjścia audio i wejścia audio? fizycznie kabelkiem? czy poprostu mikrofon i komentujesz :)

Gdy nagrywam frapsem to mam normalnie mikrofon podłączony jak zawsze i takich dziwactw nie ma. Natomiast gdy nagrywam za pomocą Adobe Audition, czy Audacity słychać trzaski.

 

Co do karty na USB, to jeśli z logów z mhdd nic nie wywnioskujcie to kupię jakaś dźwiękówkę, np. jakiegoś Sound Blastera.

 

 

EDIT: Wydaje Mi się, że zainstalowanie SP1 załatwiło sprawę. Jakby co, odezwę się.

Edytowane przez picasso
16.03.2012 - Upłynęły prawie dwa miesiące, brak dodatkowych komentarzy, temat zamykam. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...