Skocz do zawartości

Problem z otwarciem dysku lokalnego C (czyli partycji)


student

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie mogę otworzyć obrazków.

 

A powód dla przeładowań powłoki explorer.exe podczas otwierania dysku masz na tacy:

 

Typ zdarzenia:	Błąd

Źródło zdarzenia: Application Error

Kategoria zdarzenia: Brak

Identyfikator zdarzenia: 1000

Data: 2011-11-08

Godzina: 19:00:26

Użytkownik: Brak

Komputer: PRIVATE-67F8291

Opis:

Aplikacja powodująca błąd explorer.exe, wersja 6.0.2900.5512, moduł powodujący błąd ffdshow.ax, wersja 1.1.3985.0, adres błędu 0x00087fd7.

 

Kodeki. Błąd tworzy ffdshow. Czyli: deinstalacja / zamiana inną wersją. W Twoim konkurencyjnym temacie w Malware widzę, że masz zainstalowany K-Lite Codec Pack 7.8.0 (Full). Spróbuj to odinstalować i wstawić najnowszy 7.9.0 w wersji Basic a nie Full. Wersja ta aktualizuje m.in. ffdshow: KLIK.

 

EDIT: ano właśnie wieslaw531. Pisałam nie widząc odpowiedzi, za krótki czas, by mi powiadomienie wysłało.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Czy są jakieś pozytywne skutki operacji z kodekami?

po usunięciu tak ale nie wiem co będzie po instalacji wersji Basic? (przekroczyłem limit transferu danych 7GB !!!)

 

Koleś nie pogrywaj tu w kulki. Edytujesz pierwszy post i udajesz idiotę, jesteś nim czy chcesz z kogoś zrobić.

Przeczytaj cwaniaczku post @picasso.

U mnie masz czarną listę.

EOT

trudno ;(

Odnośnik do komentarza

po usunięciu tak ale nie wiem co będzie po instalacji wersji Basic? (przekroczyłem limit transferu danych 7GB !!!)

Zainwestuj w pendrive i pobierz u znajomych, w kafejce lub... :P

Co do kodeków zawsze możesz spróbować Mplayer (ewentualnie "nakładki" na niego np. SMPlayer) lub VLC. Mają swoje natywne kodeki, więc w zasadzie niczego nie musisz instalować (chociaż nie wiem jak to wygląda z kontenerem Matroska pod Windows).

Odnośnik do komentarza

Zainwestuj w pendrive i pobierz u znajomych, w kafejce lub... :P

Co do kodeków zawsze możesz spróbować Mplayer (ewentualnie "nakładki" na niego np. SMPlayer) lub VLC. Mają swoje natywne kodeki, więc w zasadzie niczego nie musisz instalować (chociaż nie wiem jak to wygląda z kontenerem Matroska pod Windows).

nie (mam 2 pendrive [używam VLC] w kafejkach na komputerach mogą być wirusy etc. , może dzisiaj pobiorę albo już nigdy)

 

 

Zainwestuj w pendrive.

nie wspominaj mam taką głupią klasę, że nie umieją sobie od września załatwić pendrive o rozm. 1 GiB(po staremu 1GB).

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zasadniczy rozwiązany. Zamykam. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...