Skocz do zawartości

Problem z osprzętowaniem


Rosenberg

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mnie również dziwi brak sterowników do płyty, przecież sterowniki Intel Chipset to podstawa do działania portów, i nie są one dedykowane do danej płyty a raczej są uniwersalne pod dany chipset.

Z drugiej strony to trochę się gubię w podłączeniu internetu, mógłbyś jakoś to opisać, to router podłączony kablem, a antena zewnętrzna czy tylko ta od routera. Z tego co zauważyłem w logu to na płycie masz kartę WiFi, prawdopodobnie bez zainstalowanych sterowników, może popróbował byś na niej, a jeżeli nie da rady to może wskazane by było wyłączyć ją w BIOS-ie żeby nie robiła zamieszania.

Jeżeli nie ma żadnych BSOD-ów to może są jakieś błędy w dzienniku zdarzeń?

Odnośnik do komentarza

Nic niestety nie poradzę.Asrock nie wydał żadnych sterowników pod Siódemke a te pod Viste nie maja ochoty chętnie współpracować.Przykładem jest brak wykrywania zintegrowanej karty dźwiękowej.

Typ internetu to zwyczajna tuba połączona kablem ze złączką do karty sieciowej która przesyła sygnały nadajników.Z tego co widzę,dziennik zdarzeń jest pusty jak sklep za komuny.

Chętnie spróbowałbym podłączyć sie do owej karty jednak integra posiada wyjście ethernetowe które różni się od tego którego potrzebuje moja antena.

Jak na razie podłączyłem karte na USB i nie zauważyłem jakichkolwiek problemów (Internet chodzi już ponad 6h bez jakiegokolwiek wysypania sie)Mam nadzieje że ta karta rozwiaże problem choc na rok czy dwa lata (Daj bóg na stałe...)

W razie czego,dam znać ^^

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Nic niestety nie poradzę.Asrock nie wydał żadnych sterowników pod Siódemke a te pod Viste nie maja ochoty chętnie współpracować.Przykładem jest brak wykrywania zintegrowanej karty dźwiękowej.

Tu nie chodzi o Asrock-a, a o standardowe sterowniki chipsetu, takie coś:

http://www.download.net.pl/380/Intel-Chipset-Software-Installation-Utility/

http://www.intel.com/p/en_US/support/highlights/chpsts/inf

Typ internetu to zwyczajna tuba połączona kablem ze złączką do karty sieciowej która przesyła sygnały nadajników.

Znaczy się koncentryczne antenowe, (okrągłe), podłączenie do zintegrowanej WiFi nie przejdzie, ale dobrym rozwiązaniem był by router.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...