Skocz do zawartości

Usuwanie plików


marcinkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie, chciałem sformatować partycję a właściwie dwie i zrobić z nich jedną, nie są to partycje systemowe, na jednej z nich są katalogi oznaczone długim ciągiem liczbowo-literowym, są w nich jakieś dll-ki, przypuszczam że to coś odnośnie pobieranych aktualizacji, kiedy chciałem je skopiować to wywala błąd że nie można, więc czy ja mogę sformatować tą partycję nie zważając na te pliki i czy system który jest na innej partycji będzie normalnie bez tego działał.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
nie są to partycje systemowe, na jednej z nich są katalogi oznaczone długim ciągiem liczbowo-literowym, są w nich jakieś dll-ki, przypuszczam że to coś odnośnie pobieranych aktualizacji, kiedy chciałem je skopiować to wywala błąd że nie można

 

Zapewne to są katalogi-odpadki po aktualizacjach Windows. Aktualizacje, przed właściwym rozpoczęciem instalacji, rozpakowują się do liczbowo-literowych katalogów plasowanych na tej partycji, która wg przeliczeń instalatora ma najwięcej wolnego miejsca (dlatego można je spotkać na innych partycjach niż systemowa). Katalogi te na systemie plików NTFS są zablokowane na bazie uprawnień.

 

Usuwać / formatować można.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...