Skocz do zawartości

Chwała Picasso (ludzie, starajcie się, by ten temat był zawsze na wierzchu!)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli komukolwiek na tym forum lub jeszcze na SE, szanowna Pani Picasso uratowała krzemowe du.sko jego blaszaka i zaoszczędziła nerwów/czasu/nieprzyjemności w pracy... piszta ludzie! Niech się największa Guru polskiego internetu dowie, że świat ją kocha!

 

Ze swojej strony - kilka lat temu szanowna Picasso odpowiedziała na mój post odnośnie infekcji komputera przez pendrive klienta firmy w której pracowałem. Gdyby ten komputer dokonał żywota w tym dniu, ja straciłbym pracę. Gdyby sprawiał problemy jakie narobił mu ten wirusik z pendriva, dostałbym to, co jedni nazywają zwykłym opier..lem, inni zaś mobbingiem (pussies :P ).

Picasso odpowiedziała w ciągu niecałej godziny, z full service, opisem sposobu działania (skopiuj to tu, sciągnij to stamtąd, wklej to tu, zrób reset itd.).

Parę minut później pod moje biuro przyjechał mój szef, i nawet nie dowiedział się o tym, że komputer który przed chwilą ledwo dyszał, przed minutą ożył po restarcie w pełni sił.

 

Nie wspominając już o tym, że na dysku znajdowały się efekty pracy mojej, jak i mojego poprzednika sprzed poprzednich 4 lat. Nie do odzyskania, a wciąż w użytku dla stałych, wieloletnich klientów.

 

Picasso - uratowałaś moją posadę, zdrowie psychiczne i ocaliłaś przed wrzodami żołądka no i można powiedzieć, że dzięki Tobie miałem szanse na kontynuowanie kariery w moim zawodzie, dzięki czemu dziś pracuję w dużej firmie (gdybym wtedy wyleciał i nie nabrał niezbędnego doświadczenia, teraz pewnie tyrałbym w jakimś McDonaldzie za kasą albo przewracał hamburgery na kuchni :P )

 

Chwała Tobie i gdziekolwiek Ty, tam i ja. Niech się SE smaży w piekle, niech żyje Fixitpc!

 

Hail!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wydaje sie szanowny kolego, ze napisales szczera prawde, ale "Chwala" jakakolwiek by byla wielka jest powiazana z codziennoscia, a jakze. Jestem jak chyba wszyscy pod wrazeniem umiejetnosci Picasso i w zwiazku z tym chcialbym przypomniec szanownemu koledze, ze jesli jeszcze nie zna tego cennego dla forum nr. 47 1500 1487 1014 8051 4570 0000 to moze sprawdzic o co chodzi w tym linku https://www.fixitpc.pl/topic/2595-przycisk-dotacji-wsparcie-finansowe-dla-forum/ . Jesli nr zna to z pewnoscia dopelnil dziela podziekowania i Jemu Chwala rowniez. :)

Odnośnik do komentarza

Umknął mej uwadze post z numerem konta.

Nieuwagę naprawię zaraz po wypłacie. Dziękuję koledze za wskazanie odpowiedniej formy okazania wdzięczności.

 

Niemniej peany na cześć Pierwszej Damy Internetu powinny spływać tu strumieniem!

Nie wierzę, że tylko mnie pomogła w krytycznej sytuacji, nawet nie zdając sobie sprawy z tego jak krytycznie było po drugiej stronie światłowodu.

Odnośnik do komentarza

Umknął mej uwadze post z numerem konta.

Nieuwagę naprawię zaraz po wypłacie. Dziękuję koledze za wskazanie odpowiedniej formy okazania wdzięczności.

 

Niemniej peany na cześć Pierwszej Damy Internetu powinny spływać tu strumieniem!

Nie wierzę, że tylko mnie pomogła w krytycznej sytuacji, nawet nie zdając sobie sprawy z tego jak krytycznie było po drugiej stronie światłowodu.

 

:lol: Myślę, że uwadze Kolegi umknął też profil szanownej @Picasso KLIK, który jest już pełen przeróżnych dziękczynnych wpisów ;), a czego nie ma w profilu to jest w Dziale pomocy doraźnej (i nie tylko), bo co róż w którymś temacie kolejna osoba nie może wyjść z podziwu :) , konkretne tematy mówią same za siebie i mówią znacznie lepiej niż jakiekolwiek "peany" w oddzielnym temacie ;)

Odnośnik do komentarza

Cholera... Żeby Jezus przeżywał taki renesans...

Czy mogę poprosić o translator na pl? Wybacz staremu. Nie jarzę.

Ja przetłumaczę - zdaje się - na PL :)

Krótko i zwięźle: chodziło o to,że Picasso powrócił (w tym przypadku powróciła) a Jezus zazdrości :D

Dobrze rozumiem? ;)

Nadal nie kumam. Pewnie zbyt tępy jestem. O co chodzi z tym zazdrośnikiem Jezusem?

:D To teraz łopatologicznie: Picasso przyszedł (przyszła) ponownie.

A Jezus patrzy na to z nieba,i po prostu też by chciał powrócić na Ziemię w tak zaje****ym stylu :D

 

Ja przepraszam, że się wtrącę, tu nie ma nic do śmiechu, ale jak ten dialog wczoraj przeczytałam, to nie mogłam się pohamować, żeby się nie roześmiać,

a to dlatego, że wyobraziłam sobie reakcję @Wiesława, gdy zobaczył tego typu wpis,

a, że mam jakieś wyobrażenie na temat odnoszenia się wspomnianego wyżej do pewnego typu wpisów to forum, to wyobraziłam sobie Jego minę jak to czytał i jak się w Nim zagotowało...

i tak po mojemu to Wiesław nie napisał tu bynajmniej z chęci zrozumienia prostego zdania, tylko po to, żeby Autor/Autorzy przeanalizowali własne "błyskotliwe uwagi" i się zastanowili co tak naprawdę wypisują i czy w ogóle rozumieją co piszą ....

po prostu przyrównywanie @Picasso do Jezusa i zahaczanie o kwestie religijne jest łagodnie powiedziawszy co najmniej nie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...