Skocz do zawartości

Problem z jasnością obrazu na laptopie Toshiba


stefel

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

teraz jak chcę rozjaśnić obraz to sie przyciemnia a jak chcę ściemnić to się rozjaśnia

A czym to próbujesz regulować? Klawiszami funkcyjnymi? Z poziomu narzędzi Toshiba?

 

 

Podczas uruchamiania nie wyświetla się żaden ekran tylko od razu Trwa uruchamianie systemu windows. Próbowałem F2, F12, DEL i nic

Wygląda na to, że ten lap ma aktywny system "fast boot", a w takiej sytuacji trzeba mieć szybką rękę: trzymać wciśnięty klawisz funkcyjny (przypuszczalnie jest to F2) + wcisnąć power.

 

 

Przeinstalowałem system z partycji recovery i dalej to samo.

Toteż i temat jedzie do działu Hardware.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

A czym to próbujesz regulować? Klawiszami funkcyjnymi? Z poziomu narzędzi Toshiba?

Nie. Z poziomu opcji zasilania

 

przechwytywaniexk.th.png

 

 

Wygląda na to, że ten lap ma aktywny system "fast boot", a w takiej sytuacji trzeba mieć szybką rękę: trzymać wciśnięty klawisz funkcyjny (przypuszczalnie jest to F2) + wcisnąć power.

Tak. Faktycznie w biosie miałem tak ustawione. Udało mi się uruchomić ustawienia biosu F2 + power. Zresetowałem bios do ustawień fabrycznych i wszystko wróciło do normy.

 

Dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam.

 

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...