Skocz do zawartości

Wolne połączenie sieciowe


DragonFire

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Panie... wywal Pan tę Vistę w c..j, bo aktualnego Service Packa i IE mieć musisz. I tu nie ma co dyskutować.

 

Pytasz o te 14 kbps, które idzie w przestrzeń. Mam dziwne wrażenie, że to jest przerobiona Vista z backdoorem. Takie też już spotykałem. Szła sobie transmisja z danymi do "producenta". :P

 

Jeśli serwer jest darmowy to mogą być ograniczenia przepustowości i nie ma się co dziwić. To nie jest miarodajny test.

 

Sprawdź na http://speedtest.pl

Odnośnik do komentarza

Vista jest czysta, bo mam ją od kilku lat i nic takiego się nigdy nie działo. Ostatnio uruchamiałem tylko trainer do Crysisa, na virustotal.com wyszedł na czysty, ale diabli wiedzą.

 

Poza tym, napisałem, że download mi ciągnie, a nie upload.

 

Ja uważam tak, że jeśli do niczego mi nie jest potrzebny ani IE, ani SP, to nie muszę tego instalować.

 

A serwer chyba nie ma, bo jak pisałem na fillezilli idzie na full.

 

Napisałem też, że na XP mam identyczny problem.

 

23239724.jpg

Odnośnik do komentarza

Vista jest czysta, bo mam ją od kilku lat i nic takiego się nigdy nie działo. Ostatnio uruchamiałem tylko trainer do Crysisa, na virustotal.com wyszedł na czysty, ale diabli wiedzą.

(...)

Ja uważam tak, że jeśli do niczego mi nie jest potrzebny ani IE, ani SP, to nie muszę tego instalować.

Twoja sprawa, ale stanowczo odradzam takie działanie.

 

A serwer chyba nie ma, bo jak pisałem na fillezilli idzie na full.

Ale download czy upload?

 

Poza tym: to, że download idzie na 100% nie oznacza, że upload też musi. Wszystko zależy od wieeelu czynników.

 

EDIT:

Według screenu: jeśli dane pokrywają Ci się z tym, co masz w umowie, to wina nie leży po Twojej stronie, tylko serwera na który wysyłasz, przepustowości łącza po drugiej stronie, jego obciążenia itd.

Edytowane przez DawidS28
Temat zamykam. Problemu z siecią nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...